Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Perverz alak a metrón, mit...

Perverz alak a metrón, mit csináltatok volna a helyemben? (23/n)

Figyelt kérdés

Mentem haza ma munkából csúcsidőben metróval és hát szokás szerint eléggé tele volt. Középen álltam a kapaszkodónál mikor felszállt egy amúgy aránylag jól szituált pasi, és hát olyan elég egyértelműen végigmért a tekintetével. Mögöttem volt egy kis rés, oda befurakodott és amikor egy későbbi megállónál picikét el kellett forduljak oldalra hogy le tudjanak szállni mások akkor vettem észre hogy hát nem tudok szebben fogalmazni de áll neki és a telefonjával szerintem a fenekemet fotózta. Mert ahogy találkozott a tekintetünk elmosolyodott, én ettől nagyon megijedtem, hogy nehogy kövessen vagy ilyesmi, még a gyomrom is görcsölni kezdett. Amikor szellősebb lett a járat akkor elsétáltam a végébe és amint leszálltam szedtem a lépteim. De hát ijesztő volt...


Még csak az öltözékem se volt annyira kihívó, egy fehér hosszú farmerben voltam, piros toppal.



2023. máj. 25. 19:40
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
16%

Már megint a szövegértelmezés hiánya. Honnan veszed, hogy élvezem?

Engem is zavar, de nem tudok mit tenni ellene. Nem veszek róla tudomást, vagy ha nagyon "be akarok keményíteni", akkor megfordulok másik irányba.


El nem akarom hinni, hogy te minden egyes alkalommal odamész az emberhez és kiosztod, esetleg kravmagával helyben hagyod.


Szóval mi a te megoldásod? Miért nem jó a "lesz@rom stratégia" szerinted?

2023. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
0%
Inkább te nem tudod megérteni amit írok. A te hozzáállásod vezet pontosan oda, hogy "jajj egy álló fszú beteg állat fotózgat, nem baj" , "jajj kicsit már meg is fogdosott, nem baj" , "jajj, már a kocsijába rángat be, nem baj". Ezeket, mint írtam már csírájában el kell fojtani. Nincs kegyelem ilyen ügyben. Elég szomorú, ha te ezt nőket eltűröd. De a társaidat ne biztasd erre, mert veszélynek teszed ki őket.
2023. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
64%

Hát akkor mondd meg, mit csináljon az ember lánya?

Csúnyán fogalmazok, de sz0pjam le, hogy ne álljon a farka, vagy mit? :D


A kocsiba tuszkolás nyilván teljesen más tészta, ne vedd már egy kalap alá a metrón bàmulással.


"Csírájában el kell fojtani, nincs kegyelem" - harci kiáltásaiddal egyidőben te mit teszel? Mondj egy jó módszert kérlek arra, hogy hátul is legyen szemem, ha esetleg valaki rám merne nézni, és tenni akarok valamit.

Komolyan kérdezem, játszunk le egy szituációt: kapaszkodsz a buszon, és valaki a hátsó ülésről téged néz, oda-oda pillantva. Mit teszel?

2023. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
0%
Válogass bátran a korábban általam és mások által leírt megoldások között. Hátha neked is segítenek majd. ;) De akár beszélhetsz is róla, ha akarsz, hogy miért rendeled magad alá a zaklatóknak?
2023. máj. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%

Tehát ha jól értem, a korábban általad leírtak alapján te odamennél tökön rúgni és önvédelmi technikákat alkalmazni. Ezt azért megnézném a valóságban is. :D


Amúgy attól mert ránk néz valaki, még nem zaklatás.


Te miért nem tudod egyszerűen magasról letojni ki mit néz rajtad? Ha boltba mész és lehajolsz egy paradicsomkonzervért, akkor is körbenézel, ki pillant oda rád? Mert körülbelül erről a szintről beszélünk már.

2023. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
32%
Itt a férfiak élveznék, ha egy másik pasi álló farokkal őket stírölné?
2023. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
0%
Na ők meg aztán főleg l3szarják ki lesegeti őket és hogyan. 😁
2023. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Aha persze. Én tinikoromban láttam, mikor egy fazon konkrétan ráverte a farkát egy nő táskájára a 2-es metrón, csak ezt kívánom azoknak, akik szerint ezeket a pasikákat nem kéne Dunába lőni.
2023. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Most már döntsük el, hogy farokkiverésről, szexuális kényszerítésről, bàmulásról, elrablásról, vagy zaklatásról van szó?

Mert a kérdés alatt már volt minden.

2023. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezek tényleg beteg emberek. És ahogy már többen írták, nem szabad elnézőnek lenni az ilyennel szemben.
2023. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!