Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan munka interjújára...

Olyan munka interjújára megyek, ami nem is érdekel, ráadásul olyan bérért ami a béka popója. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyámék erőltetik, mert egy ideje már keresgélek elég nagy sikertelenséggel és innen szóltak hozzám. A saját megnyugtatásukra jelentkeztem, mert erősködtek. Valószínűleg fel is vennének és el kell majd vállalnom úgy, hogy egyáltalán nem akarok ott dolgozni, pláne ennyi pénzért, pláne ilyen végzettséggel. Kezdő vagyok még és a szüleim tartanak el, úgyhogy jogos, hogy szeretnék ha elhelyezkednék végre - és én is szeretnék, de nem itt. Ahova jobban szerettem volna menni, onnan természetesen még hozzám se szóltak… Mit csináljak?

2023. jún. 14. 16:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert részt veszel az interjún, nem kell elvállalnod a munkát.
2023. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, de anyámék nem fogják annyiban hagyni, hogy elutasítsam. Más ajánlatom pedig nincs.
2023. jún. 14. 16:25
 3/29 A kérdező kommentje:
Tegnap este például már a betanulásról, a kezdés időpontjáról és a szükséges dokumentumokról diskurzáltak…
2023. jún. 14. 16:26
 4/29 A kérdező kommentje:
diskuráltak*
2023. jún. 14. 16:26
 5/29 Kólauborkával ***** válasza:
87%

Lehet köcsög leszek, de találtál jobbat? Vagy úgy érzed kompetens vagy valami komolyabb melóra?

Mert ha eddig csak a seggedet meresztetted, akkor nyilván bekeményítenek a szüleid, és lássuk be reálisan nem is leszel kompetens nagyobb felelősségű munkára.


Te ismered magad és a körülményeidet azért írom, de ha nemek a válaszok, akkor azt kell dolgozni ami van.

2023. jún. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Találtam ettől ezerszer jobbat, de ahogy írtam, onnan még nem szóltak vagy nem tudom egyáltalán fognak-e. Egyetemista vagyok, nem gondolom, hogy azért tanulok/tanultam, hogy egy ilyen pozíciót töltsek be.
2023. jún. 14. 16:35
 7/29 anonim ***** válasza:
86%
Pedig enni kell.
2023. jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem muszáj. Csak létfenntartás.
2023. jún. 14. 16:40
 9/29 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, az álomállásra várnod hülyeség. A szüleid realisták: azt kell elfogadni, ill. abból kell választani, ami van. Ha neked itt állást ajánlanak, máshol meg nem, akkor neked ezt kell elfogadnod.

Ámde!

Senki nem tiltja meg, hogy később is nézegesd a hirdetéseket, és a téged érdeklőket megkeresd. Sokkal jobban lehet állásinterjún is úgy tárgyalni, ha tudod, hogy van állásod, csak akkor váltasz, ha egyértelműen jobbat találsz.

Aki viszont csak otthon punnyad, az valójában semmire se alkalmas, még a lenézett állásra sem.

2023. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
Mondd meg az állásinterjún hogy ennyiért nem vállalod és mondj egy valóban piacképes, de nem túlzó összeget. Mindenképp nyersz, ha elfogadják azért, ha nem és nem vesznek fel akkor mondhatod a szüleidnek, hogy te megpróbáltad de nem vettek fel.
2023. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!