Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan munka interjújára...

Olyan munka interjújára megyek, ami nem is érdekel, ráadásul olyan bérért ami a béka popója. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyámék erőltetik, mert egy ideje már keresgélek elég nagy sikertelenséggel és innen szóltak hozzám. A saját megnyugtatásukra jelentkeztem, mert erősködtek. Valószínűleg fel is vennének és el kell majd vállalnom úgy, hogy egyáltalán nem akarok ott dolgozni, pláne ennyi pénzért, pláne ilyen végzettséggel. Kezdő vagyok még és a szüleim tartanak el, úgyhogy jogos, hogy szeretnék ha elhelyezkednék végre - és én is szeretnék, de nem itt. Ahova jobban szerettem volna menni, onnan természetesen még hozzám se szóltak… Mit csináljak?

2023. jún. 14. 16:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
20%

#18

Azt még vágd a fejéhez, hogy ha tanult volna és képezte volna magát akkor nem egy érettségivel sajnáltatná magát miközben nem veszi észre hogy ennyit ér, stb.


A sznob fajtád ugyanis ezt harsogja itt nagyjából az összes hasonló kérdésnél...

2023. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
82%

1)

Elmész az interjúra. Vagy ott vagy utólag mikor keresnek telefonon visszamondod. Szüleidnek azt mondod, hogy a héten hívnak hogy mi van, majd még a héten mondod, hogy nem kaptad meg az állást. De továbbkeresel, és ha van olyan hely, ami nagyjábol megfelel azokra mind jelentkezel. (Olyan SOSINCS hogy mindenben passzoljon a munka vagy a hirdetés)


VAGY


2)

Elmész az interjúra, ha felvesznek elkezded a munkát. Az eleje mindig próbaidő, neked is bármikor felmondhatnak azonnali hatállyal, meg te is barmikor felmondhatsz azonnali hatállyal.

De így legalább kipróbálod. Lehet, hogy nem is olyan rossz, mint amire szamítasz, hogy egész tűrhető. Akkor örúlsz, mert amíg továbbkeresel valami normál helyet, legalább addig is van valami, addig se zavarnak, hogy még mindig nincs (meg egy kicsit magabiztosabb is leszel, hogy igen, lehet hogy sz#r, de ezt is kibírtad).

Ha meg tényleg nagyon rossznak bizonyul, akkor legalább kiderült, nem egy előzetes elkepzelésre alapoztál, hanem ott voltál, láttál (vissza nem mennél), esetleg egy hetet vagy 2-3at valahogy keresztülszenvedsz és felmondasz.

2023. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
83%

22 vagyok


Volt ahol csak 1 (próba)napot voltam, mar ott ledőlt, hogy ilyet az eletbe soha többet.

De legalább, akkor tudtam mi fán terem.

Talán a szüleid is könynebben elfogadjak, ha kipróbálod akár csak egy napot is, es ugy mondod, hogy soha többet, mert annyira sz$r.

2023. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
51%

De érdemes meghúznod egy határt, aminél nem adsz alább.

(Hacsak nem vagy szükséghelyzetben és 100%-ban ráutalva)

Érdemes olyan helyekre is pályáznod, amihez kicsit kevesebb önbizalmad van, nagyon sok helyen MINDENT IS tudni kell, ez ne tántorítson el. Max. nem hívnak vissza, vagy azt mondják nem. De a próbat megéri!

2023. jún. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
#22, #23, #24 Köszönöm!🙏🏻
2023. jún. 14. 18:08
 26/29 qborka ***** válasza:
87%

Három hónap próbaidő alatt is otthagyhatod,ha esetleg felvesznek.


Addig is keresel némi pénzt.

2023. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
82%

Úgyis megkérdezik, hogy mennyi a nettó fizetési igényed. Majd akkor mondasz egy neked jobban tetsző összeget. Ha megadják az jó, 3 vagy 6 hónap a próbaidő, addig kereshetsz mást ha nagyon nem tetszik.

Az is lehet, hogy nem hívnak vissza az interjú után.


Egyébként nem tudom milyen munkakör, de kapcsolatépítésre is jó lehet. Én pl mindig úgy léptem feljebb és tovább, hogy az adott munkahelyemen jóban lettem pár emberrel és ők ajálnottak be valahova.

2023. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
24%
Míg nincs más addig a semminél több.
2023. jún. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is világos, hogy ugródeszka. Ha egyébként nem vészes a meló, akkor bérigénnyel is csak mutatóba jelentkeznék, hogy azért vegyenek is fel, de hátha fog az a toll vastagabban is... Arra a pár hétre nem oszt, nem szoroz igazából, csak tényleg azért, hogy ne egyezkedés nélküli embernek ismerjenek. Melóból sokkal jobb melót keresni. Nem múlik semmi rajta, az ősök kussolnak, napi diadal már bemenni is, érted... Később is segít titokban kicsit még jobban értékelni a jót.
2023. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!