Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miben rejlik Azahriah sikere...

Miben rejlik Azahriah sikere szerintetek?

Figyelt kérdés
2023. okt. 11. 05:41
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
59%

Én is felnőtt anyuka vagyok, senki le sem szarja mit hallgatok abban a 10 percben amíg gyerek nélkül leugrom a boltba fél kiló kenyérért, úgyhogy esetemben a divat nem játszik. Aztán mégis Azahriah megy, mert az tetszik. Nem hinném hogy bárki is divatból hallgat olyan zenét ami nem tetszik neki. Pláne, hogy fikázni pont ugyanakkora divat mint szeretni.

Amúgy mi nem volt hasznos a válaszomban? Belinkeltem a cikket, ami konkrétan a válasz a kérdésre, vagyis hogy mi a sikerének a titka. Túl hosszú volt a szöveg, vagy mi?

#41 voltam

2023. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 A kérdező kommentje:
Én már nem emlékszem nem hiszem hogy neked válaszoltam.
2023. okt. 15. 03:37
 53/65 anonim ***** válasza:
100%

49!

Életemben először írtam ide Azahriah-val kapcsolatban. Mégis miről beszélsz ha szabad kérdeznem?

2023. okt. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
40%
Most mondja a fiam az értetlenkedésemre, hogy valószínűleg valakivel egyforma a hozzászólók között a zöld pipám és ebből 1-2 nagytudású azt gondolja, hogy ugyanaz írt. Ez azért nagyon vicces, mert ugyan a sajátomat nem látom, de a tiédet igen kedves 49 és ezek alapján te vagy a 8-as hozzászóló is és ezek szerint tudathasadásod van. :D
2023. okt. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
79%

#54 Nem. Itt csak a 43, 49 és ez a válasz az enyém.

A 49-est a 47. -nek szántam és még azoknak akik így gondolják.

Nem rosszból, csak elmondtam a véleményemet és tudom, hogy van egy két elfogult majmoló aki nem bírja ha bármi rosszat mondanak a kedvencére. :D

Mert a végén majdnem úgy jön ki, mintha Azariah lenne MO legjobb énekese meg előadója, csak azért mert teltházasak a koncertjei.

Nem tudom, hogy itt vagy egy másik kérdés alatt, de valaki fel is hozta hasonlatként a Halott Pénzt. Az is nagyon felkapott volt egy ideig, mert újdonság volt. Most meg már valahogy nem olyan népszerű.

2023. okt. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
21%
7# A Sam Martin kollab után már kijelenthetjük, hogy nagyon közel ez a cél főleg a bejelentett európai turnéval.
2023. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
37%
23# Kicsapták ja mert az osztályfőnöke gyűlölte és ezért próbálta tönkre tenni a kapcsolatát a tanárokkal gondolom emiatt lett olyan amilyen most. Végül 10.re másik iskolába került szóval leérettségizett.
2023. okt. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
63%

Linkelj bármit a 90-es évekből, 2000-es évek első feléből, az is jobb lesz mint a... ki se tudom mondani, le se tudom írni a nevét!


https://www.youtube.com/watch?v=4Fc67yQsPqQ

https://www.youtube.com/watch?v=MXx9S2nDouY

https://www.youtube.com/watch?v=P5lmb5-tnM0

https://www.youtube.com/watch?v=ijvGoaUJfU4

2023. okt. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
21%

Érdemes elolvasni Varnus Xaver fb oldalán a bejegyzését erről. Valahol itt kezdődik egy intelligens ember megnyilvánulása ezzel kapcsolatban.

Nem fiatal, nem ismerte, de utánanézett alaposan a zenei és egyéb múltjának és ezután írta le a véleményét.

Nyilvánvalóan igen távol áll az általa szeretett zenei irányzattól, de nagyon jó meglátással van az Azahriah jelenség felé.

De a poszt alatt is vannak (el)ismert emberek véleményei.

2023. okt. 17. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
86%

1órát szántam rá,h-melózás mellett-elolvassam a kommenteket,mert engem is nagyon érdekelt,h ki mit gondol az azariah jelenségről,de nem lettem sokkal okosabb.Talán az eredetiségében rejlik a titok,mert itthon ilyen stílusú zenét még nem hallhattunk szerintem és hunglisht se nagyon használ senki:D

Meghallgattam,nekem nem jön be,de ugyanígy nem jön be a Coldplay se,pedig ők is megtöltik az arénát,igaz,csak1x-ha fizetnék se mennék el egyikre se,bár én leginkább elektronikus zenét hallgatok.Szerintem legtöbbünknek nincs miért irigykedni rá,legalábbis,én megőrülnék,ha mindenhova rajongók követnének,és ha22évesen már mindent elér,hülyére keresi magát,akkor hogyan tovább??Szerintem szörnyű lehet,h mindig jobbat és eredetibbet kell alkotni,mert ezt várja el a közönség.Én ismeretlen senkiként sokkal boldogabb vagyok,mint a legtöbb sztár,mert nem vagyok nyomás alatt és úgy élek,ahogy nekem tetszik!:)

2023. okt. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!