Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miben rejlik Azahriah sikere...

Miben rejlik Azahriah sikere szerintetek?

Figyelt kérdés
2023. okt. 11. 05:41
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
42%

"Már megbocsáss, de mire is legyek irigy vagy féltékeny??



💩↙️ Erre?? 🤣🤣🤣🤣"


Arra, hogy te is, meg az összes itteni Azahriah-t mocskoló gyk-s anonim senkik vagytok, akiket senki nem ismer, és semmit nem tettetek le, amit akár csak egy kisebb közösség is ismerne. Hiába idéztek ilyen noname előadóktól, akinek egy számát se ismeri szinte senki, és egy falunapot se töltenének meg nemhogy egy arénát. Mindegy ezek mit nyilatkoznak, valszeg azért teszik, mert valahol frusztrálja őket, hogy valaki elért valamit.


És meg egyszer az analfabéták kedvéért: nem kell jónak tartani a zenéit, és nem kell szeretni. Nekem sem tetszik minden száma. A sikerét viszont EL KELL ismerni, mert ez nem szubjektív, ez TÉNY. Ezt számok igazolják. Az, hogy itt gyk-n felpontozzák a mocskoló kommenteket, az csak ennek az aljadék színvonalú fórumnak a tökéletes látlelete, ahogy a sok frusztrált mocskoló ahelyett, hogy a saját életével foglalkozna, hogy az ürülékéből felkeljen és tegyen valamit, inkább másokat igyekszik lehúzni egy szint alá. Csak amíg ti itt mocskoljátok anonim senkiként, addig neki olyan alsóhangon 300 milla nettó bejön valszeg csak ebből a koncertből. Szidhatjátok, és nyomhatjátok a kaki emojikat, ez is csak a népszerűségét bizonyítja. Érzelmeket, indulatokat vált ki belőletek. Az összes ismert, sikeres embernek ez is egy jó ismérve. Egyébként meg egy összetett mondatot sem tudtál leírni, még a kaki emoji volt az egyetlen értelmes dolog a te kommentedben is.

2023. okt. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
25%
Ennyit tudsz csak te 🤡
2023. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
68%
Én összeszámoltam már másokkal a telházas Aréna bevételeit és mindenkire szétosztva k.b. 1M jut az énekesnek. Nagy csapat, zenészek, teknikai munkások, az Aréna bérlése, STB.
2023. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
65%

"Én összeszámoltam már másokkal a telházas Aréna bevételeit és mindenkire szétosztva k.b. 1M jut az énekesnek."


Nemtom te mit számoltál össze, de vagy matekból fel voltál mentve, vagy fogalmad sincs merre vagy arccal. A PUSKÁS Arénáról beszélünk, nem a Papp Lászlóról. Ezt meg azért nem tudod összeszámolni, mert Azin kívül senki magyar előadó még nem lépett fel itt. Szóval nemtom te mit számoltál, meg, hogy kit kérdeztél erről, de jóhogy nem már azt mondod, hogy ingyen lép fel 2x telthàzzal. Ennyire szánalmasba ne menjünk màr át. Mikor egy GWM a falunapjaival is rommá keresi magát, akkor ki a f.sz keres penzt és mivel, ha nem 2x teltházzal az ország legnagyobb befogadóképességű arénájában. Egymilliót egy belépőjegy nélküli ingyenes rendezvényen megkeres akármelyik top előadó egy főre bontva szinte.

2023. okt. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
43%

"Akinek jó ember(ek) figyelt(ek) fel a wc-s sztorijára, és rögtön már nem csak az addig teljesen más néven futott Youtube csatorna révén alig pár tucat ember ismerte, hanem hirtelen megismerte az egész ország.


Nagy teljesítmény."



Megsúgom neked, hogy az elcsépelt, rég lejárt wc-s sztori idején is már rég teltházas bulikat csinált. Ez a sztori 2022-ben volt, ő már akkor javában fesztiválokon lépett fel, 2021-ben már több tízmilliós youtubr megtekintése volt. Max a hozzád hasonló buborékban élők hallottak róla akkor először, vagy csak simán valóságtagadásban vagy.


Mindenesetre puffoghattok, és verhetitek magatokat habzó szájkal, ugyanis sold out a 2. nap is, és meghirdettek egy harmadikat.


Czutor Zoli meg írhat még egy telexes kommentet, amit ismét kiröhögnek. Én még annak a válaszolónak a helyében is szégyellném magam, aki tőle idézett. 🤣 Egy számot nem tudok attól az embertől, sztem alig ismeri valaki, de ő megszakérti, hogy mi a baj Azahriah jelenségével. 🤡

Majka 45 ezer lájkos facebook posztja mindent elmond. Én nagyon nem szeretem Majka zenéit, nem az én világom néhány kivétellel, de azt el kell ismerni, hogy itthon kb. nézettségben, és toplistákban ő tudta hozni csak szinte ezt, ennyire talán még ő sem durván. Ha valakinek a szava ér valamit ebben a helyzetben, akkor az övé az

2023. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
87%

Nagyszerű!

Amig ezt leírtad, hallgathattál volna egy számát, és a világ most nyugodtabb hely lenne.

Szerinted oké a zenéje, ezzel semmi baj nincs. Ahogy azzal sincs, hogy Puskásban koncertezik teltházzal, akárhányszor. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy milyen koncerte megy, vagy nem megy szívesen.


De a kérdés az volt, hogy a sikere miben rejlik. Márpedig vitathatatlan, hogy egy sztori, amit minden hirportál lehoz napokon keresztül - cikkek százaival - nagyban hozzátesz a jelenlegi népszerűségéhez.

Pláne ha ehhez társul egy a tinilányok számára megnyerő külső, és mondjuk a sztori is olyan amivel valamennyire tudnak is azonosulni.

Ennyi a recept, ehhez nemkell komoly zenei tehetség, bármelyik(!!!) középszerű együttes képes lenne rá, ha 3 napig csak róla hallana az ország. Ugye a negatív reklám is reklám.

2023. okt. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
69%

"Czutor Zoli meg írhat még egy telexes kommentet, amit ismét kiröhögnek. Én még annak a válaszolónak a helyében is szégyellném magam, aki tőle idézett. 🤣 Egy számot nem tudok attól az embertől, sztem alig ismeri valaki, de ő megszakérti, hogy mi a baj Azahriah jelenségével. 🤡"


Mutatok egy 2022-es dalt tőle. Nem egy országos sláger, de magasan veri az összes vinnyogós Azahriah slágert! Ebbe legalább van súly, stenk, férfiasság, nem értelmetlen kisfiús szenvelgés és kapálózás. A szövegéről meg annyit, mielőtt értelmetlennek titulálnád, próbáld meg értelmezni hogy miről is szól!


https://www.youtube.com/watch?v=Lilqq4qCaI8

2023. okt. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
83%

"Majka 45 ezer lájkos facebook posztja mindent elmond. Én nagyon nem szeretem Majka zenéit, nem az én világom néhány kivétellel, de azt el kell ismerni, hogy itthon kb. nézettségben, és toplistákban ő tudta hozni csak szinte ezt, ennyire talán még ő sem durván. Ha valakinek a szava ér valamit ebben a helyzetben, akkor az övé az."


Majka, aki a lelkét is eladja pár millióért és időnként kivándorol az országból hogy megduplázza a pénzét? Hű de nagy hazafi! Már rég ki kellett volna rugdalni a TV2-ről, akkora lett az arca!

2023. okt. 14. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
68%
A marketing és a tehetség két külön dolog! Attól még hogy felkapják, beszélnek róla, megnyer bizonyos rétegeket, még nem jelenti azt hogy a minőséget és a jót képviseli! Nem akarok ilyen hasonlatot hozni, de a diktátorok is megvették kilóra az embereket, utána nézd meg mi lett belőle! Elbűvölni, bepalizni, megkajoltatni bárkit lehet, de a tartalom attól még nem garancia!
2023. okt. 14. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
63%

"Nagyszerű!


Amig ezt leírtad, hallgathattál volna egy számát, és a világ most nyugodtabb hely lenne."


Lehet, hogy egybitesként te egyszerre csak egy folyamatot tudsz csinálni, de a kettő nem zárja ki egymást. Simán hallgathatom komment írás közben is a zenéjét, attól, hogy ez neked új, szóval hiába akartál nagyot szólni.


"Szerinted oké a zenéje"


Mint mondtam, néhány számot hallgatok tőle, a többi nekem sem tetszik, és nem is kell, hogy tetszen mind, sőt másoknak sem. Az ízlés szubjektív, a siker mérőszámai meg objektívek. Ezt magyarázom már régóta, de hiába.



"De a kérdés az volt, hogy a sikere miben rejlik. Márpedig vitathatatlan, hogy egy sztori, amit minden hirportál lehoz napokon keresztül - cikkek százaival - nagyban hozzátesz a jelenlegi népszerűségéhez."


Nagyon jól látod. A kérdés valóban az volt, hogy miben rejlik a sikere. Ennek ellenére pár frusztrált csőd érdemi válasz helyett elkezdte a kaki szmájlikat nyomni és mocskolni őt.

Egyébként továbbra is baromságot állítasz be tényként. A wc-s sztori idején már javában befutott előadó volt. Semmit sem tett hozzá a nevéhez, előtte is bőven cikkeztek a zenéiről, volt Friderikusz podcastban is stb, sőt, inkább elvett tőle kicsit, és innen kellett visszahoznia magát, hogy ne ezzel bélyegezze meg mindenki. Aztán ugye a tehetsége akkora, hogy ezt el is feledtete. Aki erről a sztoriról ismeri, annak az ismerettségnek ő semmi hasznát nem veszi, mert a hozzád hasonló szintű emberek ezek, és ők még a mai napig csak ezzel jönnek. Általában ezek azok az emberek, akik kritizálják, sokuk azóta se ismer egy számot se tőle. Szóval nem, a negatív reklám a közhiedelemmel ellentétben nem minden esetben hasznos. Itt pl. nem volt az. Mondjuk spec te vagy az első, aki ezt állítod, hogy ez a sztori sokat hozzátett a hírnevéhez. Ha elfogadsz egy jó tanácsot, maradjon anonim ez a véleményed, és ne hangoztasd ismerősi körben sem, feltéve ha nem akarod, hogy hangosan körberöhögjenek. (Egyébként azt is megsúgom neked, hogy bár én nem vagyok Z generációs, közel 30 vagyok, ebben az új generációban, ahol minden eddiginél több inger éri a fiatalokat napi szinten, rohadt gáz nemhogy egy egy éves sztorival jönni, hanem egy két hónapossal is. Már rég el van felejtve. Ezt felhozni is cink már egy átlag beszélgetésnél fiatalok közt.


"Pláne ha ehhez társul egy a tinilányok számára megnyerő külső,"


Rengeteg hazai előadó van, akinek a külseje bőven megnyerő a tinilányok számára, erre a szintre mégse tudott eljutni egyik sem. Ott van pl. T.Danny, ő is nagyon sikeres, de ezeket a számokat még ő sem hozza. Dzsúdló szintén, érte is oda vannak a tini lányok, de ennyire ő se durván sikeres.

2023. okt. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!