Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miben rejlik Azahriah sikere...

Miben rejlik Azahriah sikere szerintetek?

Figyelt kérdés
2023. okt. 11. 05:41
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek.
2023. okt. 18. 19:10
 62/65 anonim ***** válasza:
80%

Most lehet azt mondani, hogy jaj egyetlen magyar se töltött meg ekkora arénát stb.

De gyerekek, eddig nem is volt ennyire ráfüggve mindenki a közösségi médiára. Gyakorlatilag mindenhonnan ez a gyerek folyik.

A számai közül meghallgattam párat, nekem nagyon nem tetszik ez a nyávogok-káromkodok-pöszézek-hunglish irány. De a fiatal csajoknak nagyon bejön, legalábbis az unokahúgaim meg a barátnőik szeretik, majdnem mind 18 alatti.

Nekem és sokunknak ez nem zene, csak amolyan rádiós jóvanaz’ a hatezredik kilométerre a kocsiban. Nem kap el a nagy vibe, nem kap el semmi a zenéit hallgatva, mert valójában nem szól semmiről. De a pontot az i-re nekem ez a vernyákolás tette fel. Nincs bajom a magasabb hangú pasikkal. De ez a hisztizéshang nagyon fülsértő. Az is igaz, hogy nekem az igazi énekhang mondjuk Ozzy Osbourne vagy Elvis Presley..

Lehet szeretni meg utálni, lehetnek semlegesnek is maradni. Most éppen ő a divat, az én gyerekkoromban más volt a divat, a gyerekeim korában megint más lesz. Az, hogy tehetséges-e, inkább egy évtized múlva derül ki. Ha akkor is megtölti a puskást akárhányszor és tapossák majd egymást az emberek érte, akkor tehetséges. De ha 5-6 év múlva őt is elnyeli a fekete lyuk, akkor csak hirtelen sikeres lett.

Amúgy a paul street csatorna is sokat dobott rajta, sokan csak azért hallgatják a zenéit, mert bírták a videókat is.

nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
17%

Ez nagyon hülye vélemény. Ha szerinted ezek miatt van ennyi rajongója:

"Gyakorlatilag mindenhonnan ez a gyerek folyik." "Amúgy a paul street csatorna is sokat dobott rajta, sokan csak azért hallgatják a zenéit, mert bírták a videókat is." "De a fiatal csajoknak nagyon bejön"

Akkor neked miért is nem tetszik, aki szintén nap mint nap belébotlik a neten? Vagy nekem miért tetszik, aki közel 50 vagyok, nem tini?

Annyira egyszerűnek látod az embereket, hogy ha tetszik valakinek egy csatorna, ahol neki tetsző gondolatok vannak megosztva, akkor gondolkodás nélkül tetszik az illetőnek a zenéje is?

Ez netto baromság. Nekem például úgy tetszett meg a zenéje, hogy a Paul Street-ről nem is hallottam még és marhára nem volt még ilyen felkapott zenész, mint most. Van egy komolyabb angol nyelvű albuma, amire felfigyeltem, de a mai zenéi is nagyon tetszenek. Ettől függetlenül nem vettem jegyet a koncertjére, bár szerettem volna elmenni. Ugyanígy nem fog olyan ember jegyet venni több tízezer forintért a koncertjére, aki csak a hype miatt menne, nem azért mert szereti.

Ja és 5 év múlva már Azahriah sem lesz, ezt ő maga mondta, mert mást is akar csinálni. Tehát nehéz lenne tőle számonkérni évtizedek múlva egy újabb teltházat...

nov. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
75%
Rajongókkal nem érdemes vitatkozni, mert érzelmekkel szemben hiába hozok tényeket. Ez itt is meglátszik sok kommentnél.
nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
27%

"Rajongókkal nem érdemes vitatkozni, mert érzelmekkel szemben hiába hozok tényeket. Ez itt is meglátszik sok kommentnél."


Hát olyan érvek amiket sokan felhoznak ellene hát megbocsáss de se nem komolyan vehetőek se nem kritikák

jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!