Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miben rejlik Azahriah sikere...

Miben rejlik Azahriah sikere szerintetek?

Figyelt kérdés
2023. okt. 11. 05:41
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
48%
Collins lényegesen jobb volt, mint ez a senkiházi hülyegyerek!
2023. okt. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
35%

Na hogy ne mindenért Collins legyen a hibás...

És Madonna? Róla mi a véleményetek?


https://www.youtube.com/watch?v=ThHz9wlBeLU


Ez meg már 40 éves is van.

2023. okt. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
35%

"számomra érthetetlen az a zenei "minőség" és agyi szint, amivel operál a srác"


Az az agyi szint a koránál jóval érettebb életfelfogást ad neki, és saját magát futtatta fel önerőből, saját zenei alapokkal, saját dalszöveggel. Asszem 9-be kicsapták az iskolából, de mégis sokkal érettebb érettségi nélkül is, mint akármelyik átlag diplomás, és valszeg máe 15 évesen is bőven meghaladta a korát. Angolul is különbül megtanult, mint akármelyik tanár meg tudna tanítani bárkit.


"Collins lényegesen jobb volt, mint ez a senkiházi hülyegyerek!"


Annyira imádok röhögni az ilyen saját ürülékükben kapálózó frusztrált véglényeken. Annyira látszik ez az erőltetett agresszív kapálózás rajtatok, hogy nem bírjátok elviselni, és megérteni, hogy valaki veletek ellentétben sikeres ennyi idősen. A zenéit nem kell szeretni, nekem sem tetszik minden száma, és van, amihez olvasni kell a dalazöveget, hogy megértsd, ettől még a sikerét el kell ismerni, mert ez nem szubjektív dolog, ezek makacs számok és tények. Magyarországon rajta kívül jelenleg senki nem tudná kétszer egymás után megtölteni az Arénát.

2023. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
50%

"Annyira látszik ez az erőltetett agresszív kapálózás rajtatok, hogy nem bírjátok elviselni, és megérteni, hogy valaki veletek ellentétben sikeres ennyi idősen."


Már megbocsáss, de mire is legyek irigy vagy féltékeny??


💩↙️ Erre?? 🤣🤣🤣🤣

2023. okt. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
71%
Én nem is az embert kritizálom, mert semmi bajom vele, bőven elég a hangja és a zenéje! Az valami FÖRTELMES!!! 🤮🤮🤮
2023. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
41%
A 23-asnak elment az esze!
2023. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
82%

"Az az agyi szint a koránál jóval érettebb életfelfogást ad neki, és saját magát futtatta fel önerőből, saját zenei alapokkal, saját dalszöveggel. Asszem 9-be kicsapták az iskolából, de mégis sokkal érettebb érettségi nélkül is, mint akármelyik átlag diplomás, és valszeg máe 15 évesen is bőven meghaladta a korát."


Egy zenét lehet szeretni, nem szeretni, de ez akkor is túlzás. Elhiszem, hogy nem egy hülye srác, biztos jófej lehet a magánéletében meg minden, de ne akarjuk már egyből agysebésznek beállítani, mert nem az.

Egy zenész, aki jókor volt jó helyen.

Akinek jó ember(ek) figyelt(ek) fel a wc-s sztorijára, és rögtön már nem csak az addig teljesen más néven futott Youtube csatorna révén alig pár tucat ember ismerte, hanem hirtelen megismerte az egész ország.

Nagy teljesítmény.

2023. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
67%

A zenéi és a szövegei egyediek, ezt elismerem. Még a szövegei által azt sem vitatnám, hogy fiatal léte ellenére kirívóan intelligens. Egyébként is felkapják a mai újdonsült fiatalokat, de őt most ezért is nyalizzák. Én viszont a hangfrekvenciájától falra mászok. Ha nem ilyen stílusban énekelne, még tetszene nekem is. De így távolra kerülöm. Én pont egyébként sem szeretem az új magyar felfedezetteket. Ha mondhatjuk így: én tehát az átlagtól eltérek.


Az Aréna meg számomra semmit sem jelent... Egyrészről ahogyan szóba került: volt egy netes rajongótábora és ezt már alapból vonzotta. Másrészről olyan együttes is csinál teltházas Arénázást, amit én zeneileg igénytelennek tartok. Van egy elképzelésem a jó zenéről és nagyon nincs ott. Nem akarok példát mondani, maradjunk Azánál. Egy teltházas Arénát egyébként nem lehet egyenes arányosságba állítani Magyarország teljes lakosságával.


34/F

2023. okt. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
89%

"Én nagyon sok esélyt adtam a dalainak. Sokszor újrakezdtem, hogy zenében, szövegben is megpróbáljam felfedezni, ráérezni. Sajnos semmivel nem tudott meglepni, lelkesíteni, tehát megvenni sem. Sokszori próbálkozás után is az az érzésem, hogy zavarba ejtően gyenge, átlátszó, ötlettelen és proli. Persze, nyilván stadionkoncert, meg minden. De ugyanennyi erővel zseni Zámbó Jimmy, Orbán Viktor, vagy Majka is, hiszen milliók imádják őket is. Mivel az igazságnak egyáltalán nem kritériuma az igazság népszerűsége, a kedvelőinek legyen elég elfogadtatni azt, hogy népszerű! Azt azért már mégse kelljen, hogy jó is!"


(Czutor Zoltán)

2023. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
79%

"Na meghallgattam 3 dalt. Képtelen lennék megkülönböztetni őket. De annyira nem az én zeném hogy inkább nem is mondok véleményt. Meg nem is érdekel senkit én tuti nem leszek ott az Arénában."


(Koós Réka)

2023. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!