Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minek akar mindenki gyereket,...

Minek akar mindenki gyereket, ha utana rohadtul kimerult, boldogtalan es csak erolteti az egeszet?

Figyelt kérdés

Kb 10 ismeros parbol 7-8 mar hivott fel sirva es kibukva, hogy egyszeruen nem bir a gyerekkel es nem birja elviselni, allandoan bog, nem hagyja beken, nincs fel ora nyugalma munka utan, az egesz rohadt elete a gyerekrol szol es mindenki el is varja, hogy arrol szoljon stb. Es en teljesen megertem oket, nem veletlen nincs kolykom, kene a francnak. Minden gyerekes ismerosom megtort, allandoan faradt, semmi ideje magara, minden mindig csak a gyerekrol szol es mindenrol lemond, ami ot boldogga tenne stb.

Akkor kerdem en, mi a f’sznak vallal szinte mindenki gyereket? Meg mi a p’csanak eroltetik az emberekre? En is 30 folott vagyok es minden egyes rokon azon gorcsol, miert nincs kolykom es mennyire irritalom oket, hogy nem vigyazok az ovekre sem (miert vigyaznek? Mi kozom mas donteseihez? Ha kolykokre akarnek vigyazni, mar szultem volna 8at.) de utazgatni mindig tudok, meg csomo penzem van (hozzajuk kepest, amugy nincs sok, csak ahhoz merten, hogy nincs gyerekem es magamra kolthetem) stb.

Minek kell ez a sz’r tarsadalmi kenyszer? Azt latom a legtobb gyerekes csalad csak a csaladi foto erejig mosolyog, amugy az egesz eletuk egy mero stressz es gorcs.



2023. nov. 7. 16:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
20 mennyi idős most a pici?
nov. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Az élet nem fekete vagy fehér. A gyerek hatalmas lemondás,hihetetlen zonbiva tesz a kimerültség,foelg ha nincs segítség,mint sokaknak. De ugyanakkor hatalmas öröm is. Ezt lehetetlen elmondani,míg meg nem tapasztalod. Sajnos Magyarországon divat,hogy csendben kell lenni,mert te vállaltad. Érdekes hogy bármi más célt tűz ki az ember,többnyire bíztatják. Fogyókúra,munkahelyvaktas,egyetem munka nellett,nyelvtanulás satöbbisatobbi...itt bizatatst kap az ember..de gyereknél? Te akartad...egy személyben van anya,mint egy egész falu, a gyerekneveléshez, a védőnők többnyire Szt se érnek, segítség általában nincs,ítélkezés rengeteg. Ha ehhez még hozzá tesszük az anyagi gondokat, a mérgező nagyszülőket,az általabn instabil párkapcsolatokat..szóval azta sok fst ami az emberre rakódik..hát tényleg kevesen bírják még a gyereket is. Ez van. De tényleg nem világos mi a fenét akartal ezzel a posszttal.ne legyen gyereked,aztán kész.
dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!