Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintem nem tudok megfelelni...

Szerintem nem tudok megfelelni a mai elvárásoknak, így örök magányra vagyok ítélve?

Figyelt kérdés

Elöljáróban leszögezem, hogy a saját környezetemről beszélek.

Rólam néhány szót: Szerintem teljesen átlagosan nézek ki. Nem öltözködök kirívóan, kedves természetű vagyok, szerény és enyhén visszahúzódó.

Azt figyeltem meg, hogy a harsányabb lányok a környezetemben sokkal könnyebben és jobban is boldogulnak a fiúk terén. A szépség relatív, úgyhogy ezen kívül szeretném megkérdezni a kb 20 és 35 közötti férfiakat, hogy milyen tulajdonságok fontosak számukra egy lányban vagy mi alapján állapítják meg, hogy valaki az esetük.



nov. 20. 00:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%

30 éves férfiként az a pár tulajdonság amit írtál magadról, sokkal szimpatikusabb, mint a harsányság.

Szeretem emellett ha lehet egy nővel mélyebb témákról is beszélgetni, nem önző, foglalkoztatja mások jóléte és nem teljesen földhöz ragadt pl.

nov. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%

Legyél jólelkű, kedves, mosolygós.

Legyél kulturált és tapintatos.

Fogadd el, hogy neked nem az alfa-hímek fognak jutni.

nov. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
Ezerszer inkább egy kedves, értelmes, szerény lány, mint a magamutogató, olcsó insta lotyók.
nov. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
nov. 20. 01:52
 5/33 anonim ***** válasza:
71%
Sok férfi nem akar sok energiát tenni a csajozasba ezért az egyszerűbb eseteket választja
nov. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
36%

Minden lány az alfahímekre vágyik elsőnek. Te is.

Minél hamarabb elfogadod, hogy neked nem ők jutnak, annál hamarabb találsz majd párt. Sok nő csak a 30-as évei végére jut el idáig, de ugye te is érzed, hogy ez így kicsit késő lenne?

nov. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
#6 Attól függ te mit értesz alfahím alatt. Nekem fontosabb az, hogy kedves, udvarias, figyelmes legyen, mintsem nagymenő, akinek csupán plusz egy strigula lennék.
nov. 20. 10:27
 8/33 anonim ***** válasza:
10%

"kedves, udvarias, figyelmes"

Erről beszélek, hogy van egy követelményed.

Ennek mondjuk megfelel a férfiak 5-10%-a, a többit kapásból elutasítod.

Na, E HELYETT jobban meg kéne őket nézned, hátha mégis van bennük elég pozitívum.

nov. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
60%

8-as, a férfiak 5-10%-a kedves, udvarias, figyelmes?


Hát, azért én szeretném hinni, hogy sokkal nagyobb arányuk.

nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
#8 Honnan tudod, hogy kit utasítok el? Az pedig óriási álszentség lenne, ha nem lenne valamilyen “elvárásom”, mindenkinek van.
nov. 20. 11:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!