Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintem nem tudok megfelelni...

Szerintem nem tudok megfelelni a mai elvárásoknak, így örök magányra vagyok ítélve?

Figyelt kérdés

Elöljáróban leszögezem, hogy a saját környezetemről beszélek.

Rólam néhány szót: Szerintem teljesen átlagosan nézek ki. Nem öltözködök kirívóan, kedves természetű vagyok, szerény és enyhén visszahúzódó.

Azt figyeltem meg, hogy a harsányabb lányok a környezetemben sokkal könnyebben és jobban is boldogulnak a fiúk terén. A szépség relatív, úgyhogy ezen kívül szeretném megkérdezni a kb 20 és 35 közötti férfiakat, hogy milyen tulajdonságok fontosak számukra egy lányban vagy mi alapján állapítják meg, hogy valaki az esetük.



nov. 20. 00:54
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Katasztrófa
nov. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
53%

27-es, a tény mégiscsak az, hogy van párja, aki ilyennek szereti.

És nagyon igaza van annak a nőnek, hogy magasról sz..ik rá, hogy a szembejövő idegenek, vagy éppen a gyakorizó nímandok igénytelennek tartják-e.

Ő egyvalakinek akar tetszeni: a párjának.

És ez is a helyes hozzáállás.

nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
51%
A helyes hozzáállás, ha magadnak akarsz tetszeni😄
nov. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!