Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintem nem tudok megfelelni...

Szerintem nem tudok megfelelni a mai elvárásoknak, így örök magányra vagyok ítélve?

Figyelt kérdés

Elöljáróban leszögezem, hogy a saját környezetemről beszélek.

Rólam néhány szót: Szerintem teljesen átlagosan nézek ki. Nem öltözködök kirívóan, kedves természetű vagyok, szerény és enyhén visszahúzódó.

Azt figyeltem meg, hogy a harsányabb lányok a környezetemben sokkal könnyebben és jobban is boldogulnak a fiúk terén. A szépség relatív, úgyhogy ezen kívül szeretném megkérdezni a kb 20 és 35 közötti férfiakat, hogy milyen tulajdonságok fontosak számukra egy lányban vagy mi alapján állapítják meg, hogy valaki az esetük.



nov. 20. 00:54
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
26%
Pedig érdemes lehet.
nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
50%

Ezek alapján nem mondanám, hogy örök magányra vagy ítélve, de ugye nem ismerlek, nem tudok semmi konkrétumot mondani.


Annyi biztos, hogy márpedig a külső az amivel bevonzod a másikat akár tetszik, akár nem. Egyébként itt sokan szeretnek dobálózni a chad/alfa hím kifejezésekkel, de a helyzet az, hogy nem csak férfiaknál vannak alfák, hanem nőknél is. Ezek tipikusan azok a nők, akiket szinte mindenki vonzónak talál. Nem tudom, rájuk gondolhatsz-e vagy ahogy írtad, visszahúzódó vagy és falak vannak körülötted, nem beszélsz magadról, az érzéseidről sem soha stb. A belső az teljesen más téma, azt nem lehet megmondani ránézésre.


Én pl ezeket figyelem:

- elegáns öltözködés, nem mutat túl sokat, illik a testalkatához

- egyenes hosszú haj

- világosabb árnyalatú szem és haj, a haja ne legyen festett

- megközelíthetőség

- mosolygás


Nekem leginkább a nem is túl vékony, de sportos testalkat jön be, én is járok kondizni és mindig is vékony testalkatom volt, csak izom van rajtam szinte, de igazából néha én is meglepődök, hogy mennyi minden belefér nekem ahhoz, hogy vonzónak találjak valakit.

nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
66%

Amit 22-es leírt, hogy miket figyel egy nőn, ill. milyen nők jönnek be neki, nekem is tökéletesen bejönnek az ilyen nők.

És azt hiszem, vagyunk még egy páran ezzel így.

nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
33%

Mondjuk ha egy visszahúzódó nő vagy az is lehet hogy a számodra “harsány” nő igazából nem is annyira harsány, csak közvetlen és dekoratív.

Eddig hány párkapcsolatod volt? Meddig tartottak ezek a kapcsolatok?

nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
51%

Kerdezo, szerintem a lenyeg, hogy ragaszkodj a sajat ertekrendedhez, a sajat elvarasaidhoz. En pl ott rontottam el a dolgokat, hogy anyam ugy nevelt, hogy egy no legyen noies, hordjon izleses dolgokat, szep fehernemut, izleses magassarkut, tegyen fel keves de izleses sminket, csinalja meg a hajat stb es en ezt magamra is eroltettem, pedig ez a noies no tipus nem en vagyok alapbol. Persze tok jo ha egy no csinos meg noies de ez nem en vagyok. Vonzodtak hozzam ferfiak, mindig volt kapcsolatom. De voltam mar vagy 35 eves, amikor rajottem, hogy azert vonzodtak hozzam mindig bizonyos tipusu ferfiak, mert “beoltoztem” noies meg csinos nonek es nem magamat adtam.

Lakott a lepcsohazban egy par es a srac olyan tipus volt, amilyen nekem nagyon tetszett volna, de sosem talaltam olyat. Es igy elneztem a baratnojet: 30-askent mar osz volt a haja es nem festette, smink sosem volt rajta, magassarkuban sosem lattam, a hajat sosem csinalta meg, a ruhai is ilyen unalmasak voltak. O egy ilyen total natur no volt, aki a termeszetesseg híve volt. Es en pont ilyen vagyok igazabol, de ugy neveltek, hogy ez nokent keves, hogy nokent ez snassz, nem csinos. Na ezert nem talaltam soha hozzam illo ferfit, hanem mindig olyanokat, akik nem is illettek hozzam. Csak elpocsekoltam az idot rajuk.

Ezert mondom, hogy szerintem ragaszkodj ahhoz, amilyen igazabol vagy. Es ha az csak a ferfiak kis szazalekanak jon be, azt se band.

A masik amit eszrevettem, amikor az ember olyan szakon tanul ami nem is erdekli igazan pl amikor egy bolcsesz típus elmegy business szakra. (Ertheto okokbol persze) Es sehogy sem erti hogy miert nem talal hozza illot. Azert, mert nem is olyan korokben mozog, amilyen o maga. Bolcsesz típuskent nem fog megfelelot talalni a business szakon. Stb.

Nem veletlenul vannak ezek az elcsepelt mondasok, hogy legy hu onmagadhoz stb.

Na akarj megfelelni a mai elvarasoknak, azzal ugyis csak olyat vonzanal magadhoz, aki nem lenne hozzad valo. Gondold at h mi az ami tenyleg te vagy, mindenfele szuloi, tarsadalmi, media stb befolyas nelkul. Es ahhoz hasonlo kozegben mozogj es keresgelj. Pl en tok elvont vagyok, de ezt mindig nagy erokkel igyekeztem leplezni es mindent megtettem, hogy “normalisnak”, “mainstreamnek” tunjek kivul-belul. Oriasi hiba volt, mert sosem talaltam meg a hasonlo embereket (ilyen hasonlo tipusu baratokat is csak nagyon keson).


37N

nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
38%
Es meg valami. Az rogton latszik, hogy te nem a nagy atlag vagy. Teljesen irrelevansnak es haszontalannak latom, amiket itt valaszoltak neked az atlag ferfiak. Az alfahímekrol meg ezekrol a dolgokrol. Nem atlag emberkent ne erdekeljen az atlag ferfiak velemenye. Nekik ott vannak az atlag nok. Azt kell elfogadni, hogy ikyen típuskent te kisebbsegben vagy es nehezebben talalsz part, de nem azert mert barmi gond lenne veled.
nov. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
38%
Aki annyira sem ad magára hogy jól álljon rajta a ruha és 30 évesen ne legyen ősz, az nem természetes hanem igénytelen.
nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
51%

27.

Nem latsz ki a sotetsegbol. Latom sikerult a lenyeget megfognod a valaszbol 😂 Idiota.

nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
50%

26.

A sok atlag Joska Pistanak fajt az a valasz. Oszinten, a legtobb ember szart se er, se ferfi, se no. Media agymosott hulladekok. Es akkor az ilyen ertelmes emberek meg kínlodnak, mint a kerdezo? Na neee.

nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
53%

Itt egy osz haju, “igenytelen” 30-as csaj:


[link]

nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!