Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintem nem tudok megfelelni...

Szerintem nem tudok megfelelni a mai elvárásoknak, így örök magányra vagyok ítélve?

Figyelt kérdés

Elöljáróban leszögezem, hogy a saját környezetemről beszélek.

Rólam néhány szót: Szerintem teljesen átlagosan nézek ki. Nem öltözködök kirívóan, kedves természetű vagyok, szerény és enyhén visszahúzódó.

Azt figyeltem meg, hogy a harsányabb lányok a környezetemben sokkal könnyebben és jobban is boldogulnak a fiúk terén. A szépség relatív, úgyhogy ezen kívül szeretném megkérdezni a kb 20 és 35 közötti férfiakat, hogy milyen tulajdonságok fontosak számukra egy lányban vagy mi alapján állapítják meg, hogy valaki az esetük.



nov. 20. 00:54
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm a lepontozást. Ezek után írjak neked jó tanácsot, igaz?

Persze, hogy lehet elvárásod. Mit is írtam? Azt, hogy ne legyen?

Nem azt írtam. Olvasd esetleg vissza.

Persze csak akkor, ha tényleg szeretnéd, hogy legyen párod.

Ja, még egy tanács: KERESS te is! Kezdeményezz!

Tudod: egyenjogúság van.

nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
74%
#9 vagyok, én pl. azért pontoztalak le, mert orbitális marhaságnak tartom, hogy csak a férfiak 5-10%-a udvarias, kedves.
nov. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
8%

De nem is ezt írtam, csak példának.

Vagy te ismered a kérdező MINDEN követelményét? Szerintem még ő maga sem.

Az tuti, hogy az összes nő alapból a férfiak 5-10%-ára vágyik. Csak aztán, ha rájönnek, hogy ezek nem elérhetők, akkor néznek körül máshol. Ezzel az a baj, hogy a modern világban ez lassan megy (tv sztárok, internetes figurák mind elérhetőnek NÉZNEK KI, ebből élnek), és sok nő már elhasználja a 30-as éveit, mire erre rájön.

EZT írtam, hogy a kérdező ne essen ebbe a hibába, de csak pontozd le nyugodtan, hátha mégis beleesik, és majd 38 évesen kezd el valójában értelmesen keresni, amikor már sokkal rosszabbak lesznek az esélyei.

nov. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Azért az átgondolandó, hogy mennyire számít jó tanácsnak az, amit négyen is negatívan értékeltek. Ezt a #8 válaszra reflektálva írom.
nov. 20. 13:39
 15/33 anonim ***** válasza:
53%
Bocs, azt tényleg félreolvastam. Az 5-10% az összes elvárásra vonatkozott, ebben igazad van.
nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Hol próbálsz ismerkedni kérdező?
nov. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Az egyetemen.
nov. 20. 13:57
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Neten nem?
nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Neten nem.
nov. 20. 14:11
 20/33 anonim ***** válasza:
33%

"négyen is negatívan értékeltek"

Ez a gond az itteni értékeléssel: ennyire objektív. Marha könnyen csúszik negatívba. Pedig ez jelen esetben nagyon rossz a kérdezőnek, de idáig csak kevesen jutnak el.

nov. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!