Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok embernek miért a pénz a...

Sok embernek miért a pénz a legfontosabb?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre hogy sokakat csak a pénz és pénz érdekel.

De miért? Ez lenne a felnőttkor? Hát akkor elég gáz.



ápr. 29. 21:01
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
37%
Nem én írtam a színházas témát, de meg tudom érteni, ha ezt valaki a műveltség alapjának tartja. És valahol vicces, hogy ilyenkor mindig akad egy műveletlen aki ezt magára veszi, mert nyilván ő a legműveltebb ember a világon :D
ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
56%

"Szellemileg igénytelen aki nem kedveli a színházat"


Írtam, hogy a színházat, egyebeket helyettesítsd be bármivel, ami szellemi/kreatív elfoglaltság.

ápr. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
37%
Rohadtul nem vettem magamra. De miért kéne mindenkinek valami kreatív vagy műveltségi elfoglaltság? Miért lenne valaki attól kevesebb, ha ezeket nem műveli? Miérr kell negatív felhangon erről beszélni? Csak az érzés számít, és van aki a természettől kapja meg a flow-t, van aki a színháztól. Ennyi. De attól te nem leszel több emberileg, ahogyan az erdőjáró se.
ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
Nyilván aki erdőn se csak hesszel, hanem ismeri a növényzetet és az állatvilágot, fajokat és tulajdonságaikat, állatok viselkedését, az világos, hogy ezt felsőfokon űzi, értelmes embernek nincs ellenvetése a hobbi színvonalát firtatva.
ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:

#60

Hasonló a hasonlót vonzza, zsák a foltját mindig megtalálja.


Nyilván a kérdezőnek olyan párja lesz, olyan a haveri társaságja, akik hasonlóan gondolkodnak, mint ő. Hisz a párodat, barátaidat te választod meg.

ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
59%

Mert az az egyetlen dolog amit bármire el lehet cserélni


Én személy szerint nagyon egyszerűen tartom az ilyen embereket

A bűnöző férfiakat és a gold digger kválkodo nőket is

máj. 1. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
0%
10: Ne haragudj, túlzás. Komolyan járok túrázni én is, sokszor ehhez társítva üdülök, nincs szükségem több-tízezres felszerelésre, megmászom a sziklákat egyszerű cipőkkel, és nincs szükségem autóra.
máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
39%
#67 Igen tudom, tudom, ilyenkor mindig jön valaki aki jól megmagyarázza, hogy neki cipő se kell meg minek az autó és mindenki "túloz" aki nem olyan minimál szinten él mint ő :D
máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!