Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most komolyan, mi bajotok az...

Most komolyan, mi bajotok az emokkal?

Figyelt kérdés

(emo lany vagyok.)

sokan anélkül ítélnek el minket, hogy ismernének. azt hiszik hogy arrol szol ez az egész, hogy vagdossuk magunk, depressziv zeneket hallgatunk, öngyik akarunk lenni. Vannak ilyen emok, de nem ez az emosag.

Emonak lenni egy eleterzes. a szó eredete: érzelmes. mondhatjuk ugy is h az emok mélyérzésűek, és sokuk lázad...a kinezetevel is vmilyen formaban.

Es nem minden masodik szavunk a: "luw" "law" "kötte", es a sejpités szem olyan fontosz a beszejgeteseinkbe. (direkt irtam most igy)


na, akkor mi a bajotok velunk?

niert irjátok sokunknak, hogy haljunk meg, stb? :c



2013. nov. 12. 00:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Az az életérzés, amit leírsz, csak egyéni szinten élhető meg, ha divatot csináltok belőle, és emonak nevezitek, akkor az egész értelmét veszíti.
2013. nov. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

1. LANA DEL REY, NEM RAY.


ON: Pedig egyszerű a dolog. Annyi idióta divatemóst ismertem meg, akik csak divatból vagdossák magukat, közben meg semmi bajuk nincs. Mindezt azért, hogy tartozzanak valahová. Egyszerűen nem tudom elviselni az ilyen embereket. Bejelentik, hogy ma este megvágom az ereimet, és én most olyan rohadt menő vagyok ettől. Tisztelet a kivételnek. Valaha tényleg egy életérzés volt, de mára már ez is elkorcsosodott, ahogy a legtöbb ilyen irányzat.

És a másik dolog: Miért nem érted? Az emberek előítéletesek, főleg a magyarok. Nincs más dolguk, mint azokkal foglalkozni, meg azokat alázni, akik egy kicsit különbözőek. Nem kell ezzel foglalkozni és pazarolni erre a kérdésre az idődet... :)

2013. nov. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Az emók legalább bevallják, és elismerik, a speciális közeghez való tartozási szándékukat, mindenféle idióta kinézettel, sablonos haj, köröm, smink, pc, és egyéb kiegészítőkkel, de ha már itt tartunk, és olvastam ilyen "értékes" kommentet is, hogy MŰVÉSZ VAGYOK, akkor azt kell hogy mondjam, inkább legyen divatmajom emo valaki, mint idióta... :D


Vannak olyan szavak, amit ha magamra aggasztok, akkor idiótát csinálok magamból, de ha más mondja rám, akkor elismerés. Ilyen a MŰVÉSZ szó is...


Te is akarsz tartozni valahova, csak nem elégszel meg a "por nép" divatjaival, ezért valami "új" dologba szállsz be... Ha valamiben jó vagy, akkor kit érdekel, hogy hogy öltözködsz? Ha a közönséged mondja rád, hogy tehetséges vagy, akkor az alázatod miatt leszel nagy, de így, ha orgonaművész is vagy, akkor is csak kinevetlek, tisztelt MŰVÉSZ (úr, hölgy)...


Különben mutass egy olyan ruhadarabot, amit SENKI nem hord rajtad kívül, HIPER egyéniség! :) Magadnak varrod (alumíniumból), és hátulgombolós kabátot hordasz? A feltűnési viszketegség összes jelét magadon cipeled? Akkor leszel teljesen egyedi... Jah nem, mert azokat már bolondnak hívják... :D Bocsi, hogy az egyéniség érzésedet nem tudod megvédeni... ez gáz! :D


Az meg, hogy nem tud magyarul valaki, nem divatozáshoz köthető... Én sem tudok, pedig nem vagyok modell. :D

2013. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

13:

Akinek van saját egyénisége, az magas ívben tesz arra, hogy ugyanolyan ruhája van-e, mint más embereknek, mert nem akar ilyennel sem kitűnni, sem valahová tartozni, úgy egyáltalán nem érdekli a pózolás.


Egy emós társaságban pedig ugyanúgy kiközösítenék azt a fiatalt, aki valóban belül olyan, mint szóban a saját ideáljuk, amiatt aztán egy ilyen tizenéves soha nem vallaná magát emonak.

2013. nov. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

13# Te se tudod miről beszélsz!:)

Igen képzeld mások ismernek el mint művészt. De attól én nem hívhatom így magam? Ne légy már nevetséges! Én nevetlek körbe, de hatalmas tüdővel!:)

Te is mi is vagy? Jaj, nehogy mondj bármit, foglalkozást, semmit sem. Mások mondhatják csak meg, te nehogy... Tudtad, hogy művésznek lenni is foglalkozás?

Egyre több okostónit olvasok itt a gyk-n!:)

2013. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

13 Nekem a diplomamban is szerepel a muvesz szo. Miert kene azert alazatosnak lennem, nem az van ott, hogy szolga...

Masok elismernek, szamit a tudasom, tisztelnek.

Az ilyen faxfejeknek mint te vagy, semmi koze a vilagunkhoz. Kepzeld basd meg EN IS MŰVÉSZ VAGYOK. Te meg senki, es ez kulvara zavar teged...

Ismerem am a fajtad. Azt hiszed te jo vagy, csak nem ismernek el, nem fogad be a kozonseg. Szar neked faszikam! ;)

2013. nov. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon ronda emók, de nem utálom őket. Akit nem is ismerek azt hogyan utálhatnám? Nekem csak annyi a bajom velük, hogy rondává teszik magukat, pedig "beemózódás" nélkül nagyon szépek lehetnének. De már igazából megszoktam, szóval nem ütközök meg annyira azon, hogy kinek milyen a haja meg a sminkje, meg hogy televan az arca piercingekkel, meg h durván néz ki egy-két dolog, amit visel. Max ha alapból jól nézne ki, azt gondolom, hogy kár, hogy így elrondította magát. :S Viszont lehet, hogy vannak jól kinéző emók is, én nem tudom, mivel nem láttam mindegyiküket:)
2013. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az emo kinézet jól áll lányoknak, ezt attól függetlenül mondom, hogy feljebb már leírtam róluk a véleményem, meg úgy általában az összes pózoláson alapuló szubkultúráról.
2013. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!