Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megölnétek valakit, ha biztosa...

Megölnétek valakit, ha biztosan tudnátok, hogy nem vonnának titeket felelősségre emiatt, szóval büntetlenül?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor milyen nemű/korú embert választanátok áldozatotoknak és milyen módszerrel végeznétek vele?

Ki is fejthetitek, ha akarjátok.

A teljes kép érdekében kérlek írjátok oda a nemetek, korotok, köszönöm.


2013. nov. 19. 08:21
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Én sem,bár lenne aki tényleg megérdemelné....
2013. nov. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:

Engem nem a törvény tart vissza bizonyos dolgok elkövetésétől, hanem saját magam, a lelkiismeretem.

Akkor sem ölnék, ha nem járna érte büntetés, mert teljesen normális vagyok.36 éves nő.

2013. nov. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
61%

Van 1-2 ember akit nem siratnék meg, de saját magam talán nem ölnék, max hirtelen felindulásból, de ott meg az ember úgysem mérlegel.


De mondjuk, ahogy leírták, ha valaki az én, vagy a családom életét veszélyezteti, azt tuti kicsinálnám, vagy ha lemészárolják a családom, akkor biztos hogy nem hagynám hogy a "szegény meghurcolt gyilkos" szabadlábon védekezzen.

2013. nov. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
Nem, mert egészséges a lelkem. A pszichopatákat nem szokta érdekelni, hogy megbüntetik őket, számukra ez nem visszatartó erő, nem gondolkodnak a következményeken. Tehát nem a felelősségre vonás tart vissza, hanem az, hogy nincs jogom elvenni más életét és különben sem érzek ekkora haragot senki iránt. 37/N
2013. nov. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

Nem, és ezen nincs mit részletezni.

Még a méhecskét is kitessékelem a lakásból, és nem lecsapom.


"és milyen módszerrel végeznétek vele"


Ez meg már erősen perverz.

2013. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Nincs ilyesmihez tehetségem.
2013. nov. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
57%

lehet hogy nem vonnának felelőségre, de attól az én lelkiismeretem ott maradna... bár néha vannak örült pillanataim, amikor bizony az se számítana, de az kb olyan filmbe illő jelenetek... (pl mikor egyik ismerösöm egy szenvedő állat felett röhögött, hogy nézd már hogy rugkapál, és nah akkor így elképzeltem hogy milyen képet vágna, ha leszúrnám őt és a vérben ázott teste felett ott állnék és röhögnék rajta...



persze ha lehetne az emberekre rémálmot küldeni, akkor simán megcsinálnám vele álmában...

2013. nov. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Normális ember nem öl meg senkit. A törvényt a többieknek találták ki.
2013. nov. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

#18 - Ez frappáns megfogalmazás.


Erről jut eszembe, ajánlom a The Purge(2013) című filmet, amely érinti ezt a témát abból a szempontból, hogy bemutatja azt, hogy mi lenne akkor, ha évente egy éjszaka minden törvény megszűnne HIVATALOSAN, tehát abban az egy éjszakában megengedett volna a bűnözés, a rendőrök, tűzoltók és mentők sem volnának elérhetőek, valamint ez idő alatt bárkit meglehetne ölni, mert másnap ezért senkit nem vonnak felelősségre.

A film nem fog Oscar-t nyerni, de maga az ötlet, amelyen alapszik, érdekes.

2013. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

Smartlboro:


A filmet a listám elejére raktam.


Nagyon kíváncsi vagyok rá.

Nem is hallottam róla, de ha nekem kéne megírni, hogy 1 napig nincsenek törvények, az végletes lenne.


Lenne benne filmvígjátéki kellék a bűnözők és szadisták mellett, és pár becsületes ember is. Érdekes a téma, hogy mit hozna ki emberekből, ha nem kívülről szabályoznák őket, csak a saját lelkiismeretük és egyéniségük a kontroll.

2013. nov. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!