Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megölnétek valakit, ha biztosa...

Megölnétek valakit, ha biztosan tudnátok, hogy nem vonnának titeket felelősségre emiatt, szóval büntetlenül?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor milyen nemű/korú embert választanátok áldozatotoknak és milyen módszerrel végeznétek vele?

Ki is fejthetitek, ha akarjátok.

A teljes kép érdekében kérlek írjátok oda a nemetek, korotok, köszönöm.


2013. nov. 19. 08:21
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
@Solemijoo - Kíváncsi vagyok akkor, hogy a te elképzelésedhez viszonyítva milyennek fogod találni azt, amit a producerek hoztak ki ebből a filmből.
2013. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Egyértelműen igen!

Magyarországon fényévekre van az igazságszolgáltatás az igazságosságtól!


Pl egy ilyen szardarabkát simán tarkón lőnék:

[link]

(Bándy Kata gyilkosa)

2013. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
57%

Életem során volt rá alkalom, hogy kicsúszott a számon, hogy

- ÓÓÓÓ hogy fulladnál meg egy kanál Vízben!

- Legszívesebben addig rugdosnálak amíg élsz! és hasonló mondatok..

De a dühös ennyiből áll. Soha nem mennék ennél tovább, és nem azért mert szerény lennék. Egyszerűen nincs semmi ami feljogosíthatna arra, hogy megöljek bárkit is.


Nem vagyok vallásos ember, de biztos vagyok benne, hogyha embert ölnék, az én lelkem is halott lenne, mert képtelen lennék feldolgozni a tettemet...

Így bár sosem fogok embert ölni, de azokat a mondatokat még legalább 30 évig tuti hogy fogom mondani valakikre..

2013. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
57%

"az én lelkem is halott lenne"

Ez pontos. Mondják a régi bölcsek:

aki magát megöli, mást öl meg, aki egy másik embert megöl, magát öli meg.

2013. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Kérdező te nem valami örült psziopata vagy aki a ratkó korszakból maradt itt és ki szabadult a Zártról ?

Hogy lehet egyáltalán ilyen kérdést fel tenni!


Ha tudni akarod aki az én életemet vagy mások életét fenyegeti veszélyeztetni vagy az életemre tör esetleg barataim életére tőr vagy fegyvert fog rám .


Akkor minden szó nélkül le lövöm!

De az elmebeteg beteg degenerált embernek kinézetű állatokkal nem lehet mit csinálni.


És sajnos az van dögível itt ebben az országban....

2013. nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam semmivel őrültebbnek mint bárki mást. Ez csak egy egyszerű kérdés volt amit nem kellett volna ennyire véresen komolyan venni, továbbá nem gondoltam, hogy itt ennyi morális értelemben angyalnak vehető válaszoló van, hiszen az oldalon főleg a másik véglet tapasztalható.

És azért ennyire tényleg nem kell szenteskedni, az emberek nagy többségét érdeklik a gyilkosok, ha meglátnak egy olyan műsort a tv-ben vagy olyan témáról hallanak akkor felfigyelnek rá mert érdekli őket. Natascha Kampusch-ra is mindenki felfigyelt, stb.

Szóval tényleg úgy gondoltam látok majd itt pár deviáns fantáziát de csalódnom kellett. Azért remélem tényleg nem olyan itt mindenki, hogy szórakozással nézi a trancsír-horrorokat itt pedig eljátssza, hogy ő a szentlélek.


Egyszerűen nem értem miért kellett ezt ennyire véresen komolyan venni, attól még, hogy leírja még nem lesz őrült tömeggyilkos, máskülönben az összes krimi/thiller vagy egyéb hasonló jellegű könyv írója már börtönben csücsülne.

2013. nov. 21. 22:24
 27/42 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ezt a kérdést nem lehet nem komolyan venni, és ízléstelennek tartom, hogy szenteskedőnek nevezed a válaszolókat. Ugyanis a világon a legkomolyabbra kérdeztél rá (ezek szerint akaratod ellenére) a


l e l k i i s m e r e t r e


Érdemes ennek a szón elgondolkodni, sok mindenre lehet ráébredni... lelki-ismeret, lélek ismeret


"hiszen az oldalon főleg a másik véglet tapasztalható."

Hát azért nem... heves viták, egymás csúnya becsmérlése az megy sajnos - de nem az, hogy megölné, ha nem büntetnék. Nagy bajnak tartom, hogy van olyan, ha gyilkos álmot küldhetne rá (valahogy így) akkor megtenné. Ez ugyanis sokkal nagyobb bűn, mintha szemben állva megölné.

Miért? Mert az a mélységes tudati perventáltság van mögötte: nem derül ki.

Mintha ez nem lenne végső fokon mindegy,ha embert öl, kiderül-e? Ugyanis a lelkiismerete 'ott van' - pont ott, ahol 'ő', aki ezt teszi. Előle nem tudja eltitkolni.

És ennek nem tudása embertelenné teszi az embert.

"Bűn az, aminek a nyomát is sikerül eltüntetnünk."

2013. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Meg, örömmel. Vannak olyan emberek, akik nem érdemelnek mást: hidegvérű gyilkosok, nemi erőszaktevők, pedofilok és szociopaták, akik kisemmiznek másokat.
2013. nov. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

én láttam egy filmet, amiben valaki elektromos székben ült, távirányítóval adták neki az áramot és behívtak embereket utcáról, nem tom milyen szöveggel, de kezükbe adták, és nyomkodták az emberek és mindenki elment a halálos adagig.

ez valami kandikamerás valami volt. örülnék, ha megtalálnám.


szóval nem így lehet ezt megtudni az emberekről, hogy egyszerűen fel van téve egy kérdés, hanem máshogy.

2013. nov. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
De hogyan, engem pont a módszer érdekel.
2013. nov. 24. 00:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!