Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megölnétek valakit, ha biztosa...

Megölnétek valakit, ha biztosan tudnátok, hogy nem vonnának titeket felelősségre emiatt, szóval büntetlenül?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor milyen nemű/korú embert választanátok áldozatotoknak és milyen módszerrel végeznétek vele?

Ki is fejthetitek, ha akarjátok.

A teljes kép érdekében kérlek írjátok oda a nemetek, korotok, köszönöm.


2013. nov. 19. 08:21
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:

Meg, de többet nem akarok erről beszélni, mert ki tudja mi lesz még..

22-es osztrák 10 lövetüvel köszönnék meg neki minden jót, amit ellenem és a családom ellen elkövetett az elmúlt 15-20 évben.

2013. nov. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:

Igen. Késsel vagy elvágnám a torkát vagy leszúrnám. Vagy vízbe fojtanám. Esetleg lelőném. Még úgyse lőttem és érdekel, hogy milyen lehet. Ja meg még a bombát is kipróbálnám. Persze mindezt csak akkor ha nem lenne semmilyen következménye :)


21/L és nem vagyok pszichopata :)

2013. nov. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
57%
Volt már rá példa, mikor olyannyira dühös voltam valaki(k)re, hogy legszívesebben megöltem volna. De ez csak elméleti elkalandozgatás, gyakorlatilag nem lennék képes rá.
2013. nov. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:
Ha nem büntetnék? Simán, ártatlanokat persze nem, de van 1-2 ember a múltból aki megérdemelné.
2013. nov. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%

#29 vagyok asszem ez az a video, de regizni kell az életkor miatt hogy megnézhesd :(


http://www.youtube.com/watch?v=TNxLgLaKzWE

2013. nov. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
de mivel nem tudom megnézni, így nem vagyok biztos benne :(
2013. nov. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Nem olvastam vegig a kommenteket,de van errol egy film.. a cime most nem jut eszembe. Neked biztos tetszene :D
2013. nov. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
# 32 De az vagy!
2013. nov. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
A kérdező is pszcihopata, mert a kérdése szerint semmi érzelmi töltet nincs, tehát nem olyanra irányul a kérdés, aki nagyon keresztbe tett neked (mondjuk ekkor sem elfogadható), hanem csak úgy random, milyen nemű, korú legyne, és hogyan.
2013. nov. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

Abszolút nem vagyok pszichopata, empatikus vagyok. Most is itt szomorkodom a szobámban amire egy pszichopata nem képes.

A pszichopátia egy agyi rendellenesség ami az agyi érzelemközpont inaktivitásakor lép fel és az érzelmek teljes hiányát okozza. Jár némi személyiségváltozással is.

Amire ti gondoltok az a pszichotikus de az sem vagyok mert akkor már öltem volna. Miért olyan nehéz elhinni, hogy vannak olyanok akiket érdekel ez a téma? Az öncélú gyilkolás képessége az egyik legfurcsább emberi tulajdonság a világon (szerintem).

2013. nov. 24. 05:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!