Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan egyetemista lányról, aki 20 évesen úgy biztosítja a lakhatását, tartását, hogy idősebb férfiaknak hirdeti magát párkereső oldalakon? Szülei segítik, de az nem elég neki.

Figyelt kérdés
Már több férfival összekötő így. 40-es korosztályból.
2014. márc. 11. 11:57
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, nekem nincs problémám ezzel, de ennek az lehet a következménye, hogy egy férfi sem akar majd téged feleségül venni. Ettől nem félsz?
2014. márc. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
57%
Highway to hell - a könnyebb út általában nem a jó irányba visz. :)
2014. márc. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
67%

Jó csajra simán költene egy-két rendes, de nem túl jóképű kockafejű, kockásinges 30-as multis mérnök haverom havi 200 ezret. (reál spec. gimiben, egyetemen se volt sok csaj körülöttük, nem tanultak meg a csajokkal bánni)


Lehet ezt inteligensen úgy is csinálni, hogy magadat se érezd k.u.r.v.ának. Adott esetben ez minden fél számára lehet kölcsönösen előnyös.

2014. márc. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
57%

ő dolga

ha ő bírja, és ember tud maradni mellette, lelke rajta..

én nem ítélem el, mindenki úgy boldogul, ahogy tud...


semmi közöm hozzá....

2014. márc. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
49%

ui

a sógornőm csinálta, még is elvették, senki nem ítéli el a családban..

ő speciel nem a suli miatt, hanem elmenekült 17 évesen az apja elől...így végül a sulit befejezte, az egyetemet elkezdte

2014. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
31%

Egészségedre! Biztos nem tudtam volna tükörbe nézni, ha ezt az utat választom.

Nem kaptam semmilyen támogatást otthonról, mégis megoldottam enélkül is az egyetemet. S nem én voltam ritka ügyes, rengetegen csináltuk így.


Szüleid helyében se tapsolnék, hogy "ügyes vagy lányom". Szomorú lennék és csalódott, hogy az otthoni jó példa és nevelés ellenére, ilyen "megoldást" választottál.

2014. márc. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
36%
Meg van róla a véleményem!
2014. márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted kerdezo megis milyen velemenye lehet egy normalis ertekrendu embernek arrol hogy egy lany az apja korosztalyu nos ferfiakkal dugatja magat azert hogy eltartsak? :D
2014. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim válasza:
70%

Ugyan azt gondolom róla mint azokról a lányokról akik az út szélén állnak és pár ezerért lesz*pnak bárkit.


Milyen szakra jársz egyébként?

Mert azért elég kevés olyan állás van ahol pályakezdőként sok fizetést kapsz, akkor is kurvulni fogsz?


Vagy miért nem mész x barátnőddel közös albérletbe?

2014. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
46%

Enyi álszent embert amenyi itt van az hihetetlen.


Rögtön mindenki itélkezik ugy hogy semmilyen részletet nem tud.


Arra nem gondolt bele senki hogy lehet nem jó dolgába csinálja?


Szerintem nem kéne ekkora álszentnek lenni.

2014. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!