Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan egyetemista lányról, aki 20 évesen úgy biztosítja a lakhatását, tartását, hogy idősebb férfiaknak hirdeti magát párkereső oldalakon? Szülei segítik, de az nem elég neki.

Figyelt kérdés
Már több férfival összekötő így. 40-es korosztályból.
2014. márc. 11. 11:57
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
15%

Tanacs: tagadj mindent, ragaszkodj ahhoz hogy az az aljas szemetlada kihasznalt, behulyitett, nem is tudtad hogy nos, stb stb, es a felesegenek adta be ezt a sztorit hogy te qrva lennel.


Velemeny: a nok 90%-a forditja a maga hasznara igy vagy ugy azt a tenyt, hogy a ferfiak kevesbe kepesek kontrollalni a masik nem iranti igenyuket mint a nok. Kozvetve vagy kozvetlenul, nyiltan vagy titokban, oszinten vagy maganak se bevallva, de a tulnyomo tobbseg ezt csinalja, szoval emiatt ne emeszd magad.

2014. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
77%

"

Arra nem gondolt bele senki hogy lehet nem jó dolgába csinálja?

"



Irta, hogy a szulei segitik, de az neki nem eleg.

Nem irta, hogy lenne munkaja, vagyis a szulok penzen es prostituciobol el. Nem ugy tunik, mintha ra lenne kenyszeritve.

2014. márc. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
46%

ja persze...de azokat a férfiakat akik igénybe veszik a szolgáltatást senki nem ítéli el, ugye?


ha nem lenne kereslet kínálat sem volna

2014. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
66%

Jahh.. Kereslet kínálat, meg ki kit ítél el, már bocs. Szar emberek mindkét nemnél vannak. Persze hogy van kereslet és kínálat is.

Ezt nem kell csűrni csavarni, nevén kell nevezni. Prostitúció.


"Enyi álszent embert amenyi itt van az hihetetlen.

Rögtön mindenki itélkezik ugy hogy semmilyen részletet nem tud."

Mond csak Te kis bevállalós. Arra nem gondoltál még, hogy nem mi vagyunk álszentek, hanem te nem vagy normális erkölcsi értékkel megáldva?

Elárulom, ez kurvulás, semmi más. Ha mindenki álszent lenne, akkor nem munkát keresnének sokan, és nem a munkahelyükön írogatnának, hanem kint strihelnének az út szélén, vagy luxus lakásokba. Azonban ezt nem teszik, csak nagyon kevesen. Ugyanis a pénzszerzésnek nem az a módja, hogy az életét az ember kukázza.

2014. márc. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogyha jobban tanulnál, akkor kapnál megfelelő ösztöndíjat, vagy ha nem, akkor inkább megpróbálhatnál a szüleidtől több pénzt kérni.

Annyi diákmeló van, miért nem azok közül választasz. Ez csak rombolni fog lelkileg. Nem is értem, hogy bírod... Az önértékelésed teljesen haza fogja vágni.

2014. márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem az én érték rendem teljesen rendben van

Meg se fordtult a fejembe ilyen hogy valami nem stimel vele de azért kösz a kérdésedet.


Amugy nem hiszem hogy ebböl akarna meg élni a a kérdezö mert akkor valoszinü nem járna egyetemre.


Azt tudjuk hogy mire szokta költeni a pénzt amit szokot ezel a dologal keresni?

Mert ha mondjuk bemegy az elsö dm-be és elkölti festékre meg más ilyen dolgokra akkor jogosan lehet itélkezni.


De mondjuk honap végén ebböl a pénzböl eszik akkor szerintem elég sajnálatos hogy ma ebbe a csodás országba ilyen áron tanulhat egy fiatal 20 éves lány.


Akár hogy is nézük az tény hogy nem szép dolog ilyenböll pénzt keresni.

Énis elitélem ha valaki ebböl keresi a kenyerét de....


Nem tudom menyit lehet keresni a diákmunkával de szerintem párszáz forintnáé többet nem igen.


Éss abbol elég nehéz albérletet fizetni szerintem

2014. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim válasza:
100%
A szüleidtől kapott támogatásból kolis elszállásolást lehetne intézni. A koli közösségében lehet találnál barátokat, lelki támaszokat. Diákmelók közt keresgélhetsz. Az egyetem által szervezett programok közt hátha kapnál valami útmutatást. Vannak jó szándékú, segítőkész emberek, nem is olyan kevesen. Legyen a helyzeted kevésbé kiszolgáltatott! Attól, hogy támaszokat keresel, a magad erejéből éred el a céljaidat, mert a te döntéseiden alapszik az utad.
2014. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
91%

"De mondjuk honap végén ebböl a pénzböl eszik akkor szerintem elég sajnálatos hogy ma ebbe a csodás országba ilyen áron tanulhat egy fiatal 20 éves lány. "


Hát tudod ebben a csodás országban az esetek túlnyomó részében nem kur..lkodással keresik meg az egyetem mellett a kajára valót. A szülői segítség + diákmunka + társas albérlet, megoldást jelent kis hazánkba is arra, hogy ne kelljen ilyesmire vetemedni.


Szóval ha te ebbe azt látod, hogy sajnálni kell szegényt, amiért nem telik márkás göncökre, csak a lakásra a tanulásra, ezért k..nak áll, akkor nincs rendben az értékrended, de ezt valahol neked is érezned kell.


Ha csak nem hasonló cipőben jársz, és nem a saját tettedre keresel mentséget, kifogást.

2014. márc. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim válasza:
68%

Semmi közöm hozzá, de szerintem undorító repedt sarkú k... vagy. Miért nem mész el dolgozni? Mert büdös a munka és így könnyebb, gondolom én. Ha nincs pénzed egyetemre akkor menj el egyetem mellett dolgozni vagy menj el egy szakmunkásképzőbe, az 1. szakma ingyen van, az egyetemet utána is el tudod végezni.

Mit hittél? Hogy a szüleid büszkén megveregetik a vállad, hogy szép volt lányom?

Nem tudom mióta csinálod, de idővel hozzászoksz ehhez az életmódhoz és benneragadsz, jobb esetben kiszállsz a lehető leghamarabb.

Gondolj bele, hogy pár év múlva HA kiszállsz és HA lesz komoly/rendes/normális párkapcsolatod és majd a párod valahogy megtudja, hogy több f...-t fogtál mint kilincset, nem lennék szerencsétlen helyében. Te életed, Te döntesz. Ez, hogy nincs más út előtted csak önámítás.

22/F

2014. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
67%
Ebben a csodas orszagban en 20 evesen dolgoztam es foiskolara jartam. A szuleimnek egy fillert sem kellett adniuk. A munkam pedig nem szex volt.
2014. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!