Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan egyetemista lányról, aki 20 évesen úgy biztosítja a lakhatását, tartását, hogy idősebb férfiaknak hirdeti magát párkereső oldalakon? Szülei segítik, de az nem elég neki.

Figyelt kérdés
Már több férfival összekötő így. 40-es korosztályból.
2014. márc. 11. 11:57
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
78%

"Enyi álszent embert amenyi itt van az hihetetlen."


Már megbocsáss, de ez nem álszenteskedés, csak az emberek többségének nem fér az értékrendjébe a prostitúció. A kérdező a VÉLEMÉNYÜNKET kérte, nem együttérzést, nem tanácsot.


"Nem tudom menyit lehet keresni a diákmunkával de szerintem párszáz forintnáé többet nem igen."


Rosszul tudod, diákmunkával sok esetben jobban keresel, mint egy fixen ott dolgozó ember. Én legalja gyári melóban voltam, heti 2-3 napot, nem haltam bele, tanulni is volt időm, meg képezni magam, és havi 40 ezer körül bejött, ami bőven elég arra hogy kajával kijöjjek. Most ha úgy veszem, egy lánynak rögtön 1,5-2x órabérekért vannak helyek, az rögtön azt jelenti hogy egész jó pénzt összeszed, anélkül hogy belehalna a melózásba.


De rengeteg ismerős dolgozik akár mekiben, akár portásként éjszaka, úgy hogy mellette suliba járnak, még dekoratív csajok is, és érdekes, ki tudnak jönni belőle.


Vagy lakást nézve, ha hirdeti magát, gondolom van "helye" is a kishölgynek, aztán ha Pesti viszonylatot nézek, egy kis garzonra is elmegy 70-80 ezer havonta, egy normálisabb lakásra meg rezsivel együtt 100+ ezer forint, míg ha csak szobát bérel, akár többen is egyet, akkor 25-30-ért megúszhatja rezsivel együtt. Mert azért valljuk be, elég sok hirdetés van amibe kifejezetten lányokat keresnek, és átlagosan 5-10 ezerrel kevesebbet kell fizetniük ugyanazért mint egy fiúnak. Szóval ilyenbe messze nem mindegy, hogy a szülők 100 ezret, vagy 30-at fizetnek havonta...


Az emberek 90%-a képes megélni nehéz körülmények között is, így nézve azért elítélhető a kérdező, tekintve hogy ő a könnyebb, de erkölcstelenebb utat választotta. Mert lehet jönni azzal hogy jajj micsoda lelki teher, meg jajj de megalázó neki, de ezt ő választotta, hagy ne sajnáljam érte.

2014. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:

"Én vagyok az a lány. Szüleim most tudták meg, hogyan élek. A legutolsó pasi 1 hónap után véget vetett a kapcsolatnak, mert a felesége felhívta a szüleimet."


Akkor nem értem, miért érdekel a mi véleményünk. Feltételezem, hogy ama telefonhívás után kaptál véleményt a kuncsaftod feleségétől is, meg a szüleidtől is, az nem volt elég? Vagy csak trollkodsz?

2014. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
64%

Nem hála az ègnek nekem nem kell öregasszonyokal lefeküdnöm hogy legyen pènzem

Csak a vèlemenyèmet mondtam el remèlem nem zavar senkit.

2014. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:

Mennyi a tarifa?

Mondjuk egy komplett.

2014. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
22%

Ismét bedőltetek egy provokáló kérdésnek, most legalább fröcsöghettek egy fiktív emberre, az erkölcs felkent bajnokainak hihetitek magatokat. :)


Komolyan mondom, nekem ezektől a tomboló, lincselő hangulatú válaszoktól fordult fel a gyomrom inkább.


Aki meg az út szélén álló szakadt szerencsétleneket ekézi, az valószínűleg burokban él, és nincsen tisztában azzal, hogy ezek nagy részét kislánykoruk óta idomítják-kényszerítik a krválkodásra.

Másik érdekes, ami szembetűnő, a kuncsaftokra, ezekre a sunyi, gyáva barmokra, akik hazacipelik nagy vígan a nemi betegségeket, szinte senki nem mutogat ujjal.


További jó gyűlölködést, holnap cigányozós, zsidózós kérdés alatt tehetitek ezt meg. :)

2014. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
43%

Itt itélkeztek az ilyen csajok felett, pedig szerintem társadalmilag hasznosabbak, mint a legtöbb bróker, jogász, biztosítási tanácsadó..., akik sokszor nem csak drágán dolgoznak, hanem tudatosan is átverik az ügyfeleiket.


Aki pedig igénybe veszi a szolgáltatásaikat az lehet hogy valamennyire szerencsétlen, béna férfi (valószínüleg nem lenne domináns egyed egy fizikai erőt, bátorságot tisztelő afrikai törzsben), de ettől még lehet társadalmilag hasznos, többek között a munkája, és tutira a fogyasztása (az is ha csajt pénzel, aki ezt itthon költi el). Simán lehet hogy csaj nélkül bekattanna, ha máshogy nem jut hozzá, miért baj ha így teszi.


írtam korábban:

"Jó csajra simán költene egy-két rendes, de nem túl jóképű kockafejű, kockásinges 30-as multis mérnök haverom havi 200 ezret. (reál spec. gimiben, egyetemen se volt sok csaj körülöttük, nem tanultak meg a csajokkal bánni)


Lehet ezt inteligensen úgy is csinálni, hogy magadat se érezd k.u.r.v.ának. Adott esetben ez minden fél számára lehet kölcsönösen előnyös."

2014. márc. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
2014. márc. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Gratulálok ehhez az értékrendhez...
2014. márc. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:
Már elnézést! Együtt jártunk, és mindent ajándékba kaptam, kérés nélkül. Igaz, hogy panaszkodtam az anyagi helyzetemre, de nem azért tettem, hogy adakozzanak. A páromnak, a társainak beszéltem az életéről. Szerelmi vagy legalábbis érzelmi kapcsolat volt részemről mindkettő. Mert összesen volt kettő ilyen 40-és férfi. Az meg nem volt ráírva, hogy nős. Köszönöm ezúttal is az építő jellegű kommentárt, nektek is hasonló jókat kívánok.
2014. márc. 13. 11:26
 40/51 anonim ***** válasza:
76%

Kedves kérdező. Gondolom egy ideje itt olvasgatsz a gyakorin. Így hamar rájöhettél volna, hogy építő jellegű kritikát nem fogsz kapni. Két véglet van amiből válogathatsz.

Az egyik véglet amikor úgy szidnak mint a bokrot, sőt ha a trágárságszűrő nem működne, ha a moderátorok nem törölnék olyan kemény pocskondiázást kapnál, hogy utána pár napig rémálmaid lennének. Vizuálisan páran leköpnének, záptojással dobálnak meg.. Mint a középkorban amikor vitték kivégezni a bűnőst..:)

A másik véglet azok akik megpróbálnak melléd állni, megvédeni. Sokszor végig sem olvassák magát a kérdést, hogy tényleg mi lenne a helyes vagy mi a helytelen, a lényeg, hogy ne álljon a pocskondiázók sorába. Így nekik csak a sajnálkozás, védelmezés, esetleg a túlzott kíváncsiság hajtja ( mennyiért fekszel le másokkal? Hány éves vagy? ezer felesleges kérdés amire nem is igazán akarsz válaszolni)


Szóval kedves kérdező, és leendő kérdező kiírók.

Ha tanácsot kérsz, megértésre vágysz akkor rossz helyen vagy. A gyakori erre már rég nem alkalmas..

2014. márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!