Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan egyetemista lányról, aki 20 évesen úgy biztosítja a lakhatását, tartását, hogy idősebb férfiaknak hirdeti magát párkereső oldalakon? Szülei segítik, de az nem elég neki.

Figyelt kérdés
Már több férfival összekötő így. 40-es korosztályból.
2014. márc. 11. 11:57
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
46%
A szükség nagy úr.
2014. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
41%
Ha csak szükségből teszed, akkor megbocsátható. Azért ha kemény szakra jársz, nem biztos, hogy összeegyeztethető akármilyen "rendes" melóval. Szóval ha nincs más és ez kell a jó tanulmányaidhoz, akkor ez van.
2014. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
bármit dolgoznék, de ilyet soha... ne haragudj, de szerintem gáz az, ha valaki ilyesmivel foglalkozik. akár kell a pénz, akár nem... egy irodában is össze lehet szedni annyi pénz, hogy maradjon hónap végére...
2014. okt. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha többet nyer vele mint amennyit veszt, akkor jól teszi. Nem kell mindenkinek igazodnia az átlagemberek világnézetéhez. A gond csak azzal lehet, hogy ez a "munka" személyiségromboló lehet, ha nem elég erős az ember.
2015. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok./ Viszont ez az egész egyik kicsi kamunak tűnik, olyan, mintha inkább csak figyelemre vágynál, mint mások véleményére. Ez a téma már majdnem egy éves, és azóta a hozzászólások időpontjainak alapján már többször is ki lett emelve. Ebben nem igazán látom a logikát, mivel valószinűleg már számodra is egyértelmű, hogy csak hasonló véleményeket kaphatsz bárkitől. Ezenfelül a legtöbb ember, a negatív véleményeket olvasva inkább visszatántorodna, viszont te úgy reagálsz, mintha egyáltalán nem zavarna, esetleg akár örülnél is neki.
2015. jan. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Hogy szeretnek talalni egy ilyen leanyzot, de eddig nem sikerult :)
2015. jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
Annak a személynek írom ezt, aki megfikázta, hogy többször kiemeltem a kérdésemet:Amennyiben 36 órán belül nem érkezik rá válasz, vagy elégedetlen vagy a rá érkezett válaszokkal, a kérdésed kiemelheted, azaz a kategórialista elejére helyezheted. A Kiemelés gombot keresd a kérdés oldalán. Kérjük, hogy a kérdésed ne írd ki újra, helyette a Kiemelés funkciót használd!
2015. márc. 14. 08:12
 48/51 anonim ***** válasza:

semmi különös véleményem nincs,legfeljebb örülök neki,hogy vannak ilyenek,én is megdugtam már pár ilyen csini fiatal fősulis fizetős madárkát.

annyi,hogy remélem az én lányom nem lesz ilyen.

2015. márc. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

lehet itt papolni, hogy ki hány napot melózik suli mellett, de saját tapsztalatból beszélve, egy tisztességes egyetem vagy főiskola mellett nehéz dolgozni. Heti három-négy éjszakai műszak (az fizet a legjobban) a teszkóban annyira kikészíti az embert, hogy legalább 1-2 jegyet rontani fog.


Az hogy a szülei segítenek, elég sokmindent jelenthet. Ismerek olyat akinek a szülői segítség kimerült heti 1000-1500 forintban, és pár üveg befőttben. Még ha kolis is vagy, ez nagyon kevés.


És nem mindenki tud vagy akar otthon lakni, bántalmazó szülő, nincs elég szoba, távolság stb.

Úgy könnyű bejárni ha anyádék pestiek, és nem valami istenhátamöggöti falucskából származol.

Attól még hogy az anyja ad pézt, az apja simán verheti. Vagy fordítva.

Azt is megértem, hogy huszonévesen már nem akarja elvonni a pénzt otthonról, mert mondjuk a szülei nyugdíjasok vagy betegesek.


De nem sorolom tovább az erkölcsi libikókázást, mert nem ez a lényeg.


Ezt is lehet különböző szinteken művelni és az is teljesen más. A tizenéves árokparti lánykák úgy be vannak állva mint a gerely, mosdatlan kamionosokkal vannak eggyütt és nagyrészt nem önszántukból.

Az egyetemista lányok partnerei azért ettől jóval intellektuálisabbak, és nem csak a testiség kell nekik, hanem az egójukat is le kell ápolni.

Aztán meg van a luxus kategória, akik meg már végképp arra mennek rá, hogy megadják az elkényeztetett úrifúknak azt, amit az elkényeztetett csajuk sosem vállalna be.


Én azt gondolom, hogy amíg fiziakilag biztonságbna vagy, nem terjesztessz hetve féle vírust, és nem vernek meg, addig renden van.


Az is más kérdés, hogy hogyan kommunikálod ezt a környezeted felé. Ez nagyban függ attól milyen a viszonyotok, milyen a gondolkozásmódjuk.

2015. márc. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan ajánlottak nem kevés pénzt egyetemistaként de az én értékrendebe nem fért bele... Diákmunkát vállaltam inkább. Egyik barátnőm viszont csinálta pénzért. Évekig utána nem volt normális párkapcsolata, undorodott a férfiaktól (valamilyen rossz élmény) utólag nagyon bánja. Én azt tanácsolom állj le ha szereted magad...
2015. nov. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!