Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy férfi...

Mit tennél, ha egy férfi szerelmet vallana a feleségednek?

Figyelt kérdés
Ilyen esetben is barbár megoldás ütni?
2014. ápr. 2. 08:40
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
64%

Ne haragudj, de elegge ostoba es agressziv ember vagy. Meghogy vizzel kellett volna leontenie...

A feleseged veled ellentetben egy intelligens es kedves asszony. Megkoszonte a vallomast (mert azert megiscsak jolesik), elfogadta a viragot (es ebben semmi kompromittalo nincs), es nemet mondott. Ennel jobban nem is csinalhatta volna. Vegulis nem bantotta meg a ferfit, de megis elutasitotta.


Lehet, hogy inkabb ot kellene valasztania helyetted...

2014. ápr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem csak arra vagy féltékeny, hogy neki lenne lehetősége, neked meg nem :) Bántja a férfiasságod...mert az nincs az agressziódon kívül.
2014. ápr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
95%

Igencsak furcsa a megítélésed a hűtlenségről. Nem irigylem a feleséged.

Csak igazából azt nem tudom, mit szerettél volna a kérdéseddel, mert

1. már megtörtént az ütés

2. meg vagy győződve az igazadról és aki ellenvéleményen van, azt nem fogadod el.

Akkor minek?

2014. ápr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
Olvassátok el a válaszokat és gondolkodjatok e azon,hogy ha egy nő vallana szerelmet a férjeteknek,akkor miért nem így reagálnátok.
2014. ápr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
55%
En egyetertek a posztoloval. Vegulis csak kozelrol megmutatta neki az oklen azt, amit az a tetu elsore magatol nem vett eszre. A gyurut.
2014. ápr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
50%
Akkor is meglenne a véleményem a feleségről, ha ész nélkül körömmel menne az illetőnek és tépné a haját!
2014. ápr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
73%

Mazli, hogy csak interneten keresztul irom a soraim, kulonben kapnek a pofamba okollel, mert nem ertek egyet a kerdezovel...

Ugye gyereked nincs?

2014. ápr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
21%
Biztos lehetsz benne,hogy imponált neki.Tisztességes nő még a virágot sem fogadja el.Igazad van,ez kéretés.Nem a pasinak kellett volna a pofon...
2014. ápr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk megtörtént, én vagy a feleség. Amikor elmondta, én is megköszöntem, mert jól esett, és kész, és elmondtam a férjemnek, aki a kérdezővel ellentétben normális ember. Találkoztunk hárman, és a férjem is meghallgatta őt, mai napig tartjuk barátilag a kapcsolatot. Igen, ott van a tüske, hogy ő többet érez, de mondta hogy ezt elintézi magában, csak maradjon meg a barátság. Tudod, ha ilyen bunkó férjem lenne, lehet, elkezdenék gondolkodni a másikon... szerencsére az én férjem megértette a másik érzéseit, amiről ő nem is tehet valójában!!! Ja, és ha a férjembe szeretne bele egy nő, épp ez történne, megbeszélnénk, az érzéseiről senki sem tehet.
2014. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 A kérdező kommentje:
Van három lányunk. Sokat veszíthetek, ezért az indulat.
2014. ápr. 2. 09:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!