Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy férfi...

Mit tennél, ha egy férfi szerelmet vallana a feleségednek?

Figyelt kérdés
Ilyen esetben is barbár megoldás ütni?
2014. ápr. 2. 08:40
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
51%
He-he! Az erzeseirol nem tehet, az addig rendben van. Node ha latom hogy az az ember hazas, akkor befogom a pofam nem pedig elmondom neki! Arrol ugyanis hogy elmondja mar tehet.
2014. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire kishitű vagy hogy magadban nem bízol és ezért másokat versz aki ránéz akkor kapd csak a feljelentő határozatokat. TÖBB HITET MAGADBA!
2014. ápr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 A kérdező kommentje:
Ha csak ránézett volna, nem lett volna gond.
2014. ápr. 2. 09:47
 34/64 anonim ***** válasza:
Régi családi barát volt, akitől mindig őszinteséget vártam, így minimum hogy elmondja ha valami bántja, persze az emberek többsége többre díjazza a néma hazugságokat, már megszoktam...
2014. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
67%

"A feleségemtől minimum azt vártam volna el, hogy arcon öntse egy pohár vízzel, de nem, ő megköszönte a kedvességet, elfogadta a virágot és úgy mondta, hogy nem. Ez olyan,mintha csak kéretné magát."


Ha a feleséged érzéseiben nem vagy biztos, ne a férfit üsd, mert úgy érezte, jó helyen keresgélt.

Mármint ezzel nem azt mondom, hogy az asszonyt üsd, hanem vele kell elbeszélgetni.

2014. ápr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszul reagáltad le a dolgot.Nekem is vallottak szerelmet a férjem mégsem dühöngött.Nyilván elutasitottam a dolgot,és ezzel a téma lezárva.


Mondjuk csak zárojelben jegyezném meg hogy virágot nem biztos hogy elfogadtam volna,mert az odáig rendben hogy ne alázzuk meg a szerelmes férfit de a férjünket sem kellen ilyen helyzetbe hozni,elég lett volna egy kedves nem és kész.

2014. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:

csak egy-két hsz-t olvastam el, és mind téged hülyézett


én egyetértek veled ... anno nem voltam ilyen durva, én csak egyszerűen visszavittem a virágot az udvarlónak, és közöltem vele, hogy van a páromnak olyanja akitől virágot kaphat ... és ez az első figyelmeztetés

2014. ápr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem baromi gyerekesen viselkedsz. Az, hogy valaki beleszeretett, arról nem a feleséged és nem is a pasi tehet. Inkább büszke lehetnél, hogy másnak is tetszik. Ha a feleséged lepattintja, és csak arról van szó, hogy a pasi elmondta, akkor nem értem a reakciódat. Ha zaklatná, és többször próbálná szétrobbantani a házasságot, akkor sem ez lenne a megoldás. Az érzéseknek nem lehet parancsolni, az csak jön, vagy elmúlik, vagy nem. Attól nem fog elmúlni, hogy lepofozod. Én is feljelentettelek volna, bocsi.
2014. ápr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 A kérdező kommentje:
Csak fültövön vágtam tenyérre, hogy csengjen a füle. Semmi baja nem lett. Sajnos. Gyerekes dolog feljelenteni. Több megy el neki ügyvédre, mint amennyit belőlem ki tud húzni. Ezzel is csak a házasságomat akarja szétrobbantani, de azt nem engedem.
2014. ápr. 2. 10:25
 40/64 anonim ***** válasza:
61%
Azért itt nem arról van szó, hogy van egy szerelmes férfi, aki persze nem tehet az érzéseiről, a vadállat férj meg jól összeveri. Itt a másik pasi a férje előtt (!) vallott szerelmet a nőnek, ha ez nem szándékos akció egy házasság szétverésére, akkor semmi. Én egyáltalán nem vagyok agresszív, de egy ilyen pofátlan kcsg nagyon is megérdemel egy pofont. És a kérdező helyében a feleségemmel is elbeszélgetnék, hogy gondolja, hogy a jelenlétemben fogad el virágot egy szerelmi vallomás után. Persze, lehet mondani, hogy tapintatos akart lenni a férfival, de neki nem inkább a saját férje érzéseire kellene figyelni? Kérdező, ne hagyd, hogy ezek a nagy békeharcosok elbizonytalanítsanak, teljesen igazad van. Képzeletben könnyű megértőnek meg kulturáltnak lenni, de ez csak álszentség, senki nem nézné végig nyugodtan, hogy a jelenlétében próbálják elcsábítani a párját. Aki ezt mondja, az hazudik.
2014. ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!