Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy férfi...

Mit tennél, ha egy férfi szerelmet vallana a feleségednek?

Figyelt kérdés
Ilyen esetben is barbár megoldás ütni?
2014. ápr. 2. 08:40
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
8%

ne is engedd kérdezö!!!!

ha más megoldás nincs, irtsd ki a családodat, ugyis most ez olyan "népszerü"...... vagy... le kell löni a másik embert!

2014. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:

ha a no lepni akar u is megteszi...

a kemenykedest meg eleg sok no nem nezi jo szemmel.

2014. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
És az nem lehet kérdező, hogy a feleséged azért fogadta el a virágot és köszönte meg egy NEM-mel a vallomást, mert irtóra zavarba jött? Én megmondom őszintén, köpni nyelni nem tudnék, ha valaki így elém állna, pedig tudná, hogy férjem van....
2014. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 A kérdező kommentje:
Én is zavaromban csaptam oda a jóembernek.
2014. ápr. 2. 10:35
 45/64 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel Párizsban sétálgattunk, amikor hirtelen elémállt egy férfi, és nyújtott egy szál virágot. Én csak álltam, zavarbajöttem, de a férjem noszogatott, hogy "fogadd el nyugodtan". És még akkor is kényelmetlenül éreztem magam.

Azért az sem mindegy, hogy ki volt az a férfi, aki szerelmet vallott. Egy kolléga? Egy közeli ismerős? Attól át lehet venni a virágot szerintem.

De kérdező, az erőszak akkor is elfogadhatatlan. Túllépted a határokat. Nem vagyoni kártérítést kérhet tőled, szóval van esélye arra, hogy nyerjen pert, és akkor még a költségeket is te fizeted.

Ha a feleséged menni akar, menni fog, akkor is, ha te eltöröd a lábát az udvarlónak. Ezt jól vésd a fejedbe.

2014. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:
Bizonygatja, hogy engem szeret, de nekem nem kell bizonyítani, 9 év alatt elégszer megtette. Annak a parasztnak kell bizonyítania, hogy esélye sem lesz soha. Amúgy kolléga.
2014. ápr. 2. 10:51
 47/64 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy kedves kérdező?
2014. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:
37 éves vagyok.
2014. ápr. 2. 11:00
 49/64 anonim ***** válasza:
60%

Bizonygatja, hogy engem szeret, de nekem nem kell bizonyítani, 9 év alatt elégszer megtette.

Ha ezt elhinnéd akkor nem ütöted volna meg hanem nevettél volna egyet a szegény csákó próbálkozásán.

2014. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
44. Próbálsz humoros lenni, de nem nagyon megy...
2014. ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!