Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha az utcán...

Mit csinálnál, ha az utcán mennél és találnál egy táskát amiben 10 millió Ft-ot találnál? Mit kezdenél vele? Megtartanád magadnak?

Figyelt kérdés

Szóval te mit kezdenél vele?

-haza vinnéd és családodnak/rokonaidnak elmondanád hogy az utcán találtad?

-megtartanátok magatoknak a pénzt,vagy ha nem akkor mit csinálnátok vele?


írjátok légyszi le alaposan hogy "mit csinálnátok" ebben az esetben amit leírtam. köszi!



2014. ápr. 23. 19:52
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
100%
Szépen hazavinném... nem mennék oda valakihez, hogy : Elnézést, nem a magáé ez a pénzzel teli táska? Nem vinném rendőrhöz, mert akkor az nyúlná le. Aki kapja marja!
2014. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Hazavinném, de nem kezdeném el költeni több hétig, hátha keresni fogja valaki, vagy valamilyen gyanús forrásból származik. Ha nincs semmi, nyugodt lelkiismerettel költeném.
2014. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Felvenném és elvinném egy olyan helyre amiről csak én tudok. 2-3 hónapot várnék amíg hozzányúlok aztán szép lassan költekeznék. Gyakorlatilag évekig be lennék biztosítva anyagilag. Egy kicsit emeltebb színvonalon élnék de nem szórnám el, lazán eléldegélnék belőle évekig. A munkám is megtartanám vagy esetleg keresnék egy jobb állást, tudván, hogy nincs gáz akkor se ha pár hónapig nem találok új helyet.
2014. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Igen értem hisz ahogy az előbb mondtam ez egy "magántulajdon" is lehetett.
2014. ápr. 23. 20:21
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy megtartanám ;)
2014. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
még szép :)
2014. ápr. 23. 20:36
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Én húszezrest már találtam az utcán :) Az a röhej, hogy előttem két járókelő simán elsétált mellette :D Gondolom nem meglepő, hogy elraktam :P De a két ember figyelmetlensége nagyon meglepett! Szerintem a többség egy 10millás táska mellett is simán elsétálna a hétköznapi gondokba merülve..
2014. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
hát igen :D... budapestiek... bambák az utcán nem figyelnek... mint a zombik :D
2014. ápr. 23. 20:55
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Megtartanám, de fél évig biztos pihenne az ágyam alatt. ha netán fekete bmw állna meg a házam előtt nagy benga álltokkal teletömve, akkor inkább a táskát vigyék mint az életemet.
2014. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
51%
Én bemennék a rendőrkapitányságra, a pénzt kivenném és eltenném és beletenném a névjegykártyámat, és ha megkerül a gazdája akkor visszaadnám neki
2014. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!