Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha az utcán...

Mit csinálnál, ha az utcán mennél és találnál egy táskát amiben 10 millió Ft-ot találnál? Mit kezdenél vele? Megtartanád magadnak?

Figyelt kérdés

Szóval te mit kezdenél vele?

-haza vinnéd és családodnak/rokonaidnak elmondanád hogy az utcán találtad?

-megtartanátok magatoknak a pénzt,vagy ha nem akkor mit csinálnátok vele?


írjátok légyszi le alaposan hogy "mit csinálnátok" ebben az esetben amit leírtam. köszi!



2014. ápr. 23. 19:52
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
08:50-es. Kétszer lopták el a pénztárcámat, egyszer 10000 Ft-ot, másodjára 60000 Ft-ot. Igaz, másodjára elhagytam a pénztárcát, de olyan helyen, ahol senki sem jár, tehát azt látta valaki, hogy elhagyom. 3 perccel az elhagyás után visszamentem, sehol semmi. Úgyhogy én biztosan nem adnám vissza a táskát. Én tettem bejelentést a rendőrségen, hogy keressék, nem lett meg. Pedig az a pénz volt benne, amit kajára akartam költeni.
2014. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2014. júl. 11. 16:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!