Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem mennek el sokan...

Miért nem mennek el sokan sehova nyaralni még 1 napra sem? Ennyire utálnak kimozdulni?

Figyelt kérdés

Akinek van szabadsága, és van pénze (mert mondjuk cigizik/iszik/hobbira költ) az miért nem megy el egy napra sem sehova? Nem olyan drága lemenni a balatonra, vagy a velencei tóra egy hétvégére! A vonatjegy nem húzós, szállás=kemping fürdés=ingyenes


Sok ismerős egész nyáron otthon döglik, mehetne bármerre mert van pénzük cigire, meg piára, szóval nem fenyegeti őket veszély, de otthon vannak egész nyáron!


Ennyire utálnak kimozdulni?



2014. jún. 9. 13:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

1. nincs penz

2. te is a gep elott ulsz,miert nem nyaralsz ?!

2014. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
mi epp nyaralunk.
2014. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mennyiből jön ki egy balatoni hétvége?
2014. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szerintetek mennyiből jön ki egy 3 tagú család 1 hetes cigizésre? Én nem tudom+
2014. jún. 9. 13:26
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
mert a cigi + pia + részegen fetrengés számukra maga a paradicsom
2014. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk kettőnknek kb. egy tízes megy el dohányárura egy hónapban. Ebből nyaralni nem megyünk, az biztos. :D


De tegyük fel, van pénzük nyaralni, azonban lehet, hogy gyűjtenek valamire vagy tényleg nem szeretnek kimozdulni, ilyen is van.

2014. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
15%
mert a cigi + pia + részegen fetrengés számukra maga a paradicsom
2014. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a fontos, valaki cigire, valaki piára költ vagy drogra, valaki nyaralásra költ, valaki arra hogy finomakat egyen, valaki márkás ruhákra stb.

Én például soha az életbe nem cserélnék el egy jó ebédet egy nyaralásra, de hallottam olyat hogy valaki inkább zsíroskenyeret eszik hogy eltudjon menni nyaralni.

2014. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Én félek az autóutaktól. Megyünk néha, de kimondottan stresszes vagyok miatta, amikor elindultunk, mindig úgy érzem, soha többet nem akarok menni sehova. Az úton állatok vezetnek, előzgetnek, tolakodnak, nekem ez nagyon rossz. a strandokon is ez van, fellöknek, labdával dobálnak, nekem nem hiányzik, ha pihenek, csendre és nyugalomra vágyom.
2014. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Talán mert mások az igények? Engem pl. rohadtul nem érdekel a nyaralás, én az utcán nőttem fel többnyire, soha nem nyaraltam, és nem is érdekel... Nem a kimozduláson van a lényeg, nekem bőven elég kimenni focizni, nem akarok én nyaralni ennyi.
2014. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!