Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Véleményem szerint sok nő,...

Véleményem szerint sok nő, miután megszült, elfelejti, hogy nem csak anya, de feleség is. Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég provokatív kérdés, de akkor is kíváncsi vagyok más emberek véleményére... Nem az a célom ezzel a kérdéssel, hogy kiprovokáljak egy újabb világháborút, csak véleményekre vagyok kíváncsi. Ha lehet ilyet kérni, ne az én kérdésem alatt öljétek és anyázzátok egymást, köszi!
2014. júl. 15. 18:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Sok férfi meg elfelejti, hogy a felesége nem csak feleség, hanem anya is.
2014. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem provokálni akarok, de az ilyen nők, akik elfelejtenek az anyaság mellett feleségek is lenni, általában megkapják a lehetőséget, hogy valóban csak az anyaságra koncentráljanak.

Értsd: apuka megunja, hogy le van ****va, és keres egy másik nőt magának.

Na, anyuka onnantól kezdve babázhat orrba-szájba.

2014. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"a francokat. ha segít apuka a sok dologban, akkor nem múlik el anyuka igénye/lesz hozzá energiája."


mint mondtam, az igényes ember nem köti feltételekhez a saját minőségét.

2014. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy férfi vagy.
2014. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ha nekem szólt a látszik hogy férfi vagy kijelentés, akkor neked meg üzenem, hogy olvasd el, amit még az elején hozzászólásban írtam.
2014. júl. 16. 18:35
 16/17 anonim ***** válasza:

Myzanthronak szólt. te meg fiatalka vagy.

mellesleg, nekem pl. nincs gyerekem, de látom a gyerekes ismerőseimen, hogy mekkora meló egy baba, és szoktam is vigyázni ismerősök gyerekeire.

2014. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Van feleségem.imàdom a gyerekem,de bizonyos okokból lehet ha ujra kezdeném egyedül maradnèk.bár sajnálnám ha a kisfiam kimaradna az életemből.
2014. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!