Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy utáljátok...

Miért van az, hogy utáljátok Justin Biebert?

Figyelt kérdés

Igaz,én se vagyok az a nagyon nagy Justin fan,de miért kell őt cukkolni?Régebben megjelent az a bizonyos Baby című száma,amikor még kissé éretlenebb hangja volt,vagy is vékonyabb.Akkoriban valaki el kezdte ezt a b*zizást,meg hogy úgy néz ki mint egy lány.És?Az a múlt,16,15 vagy 17,mit tudom én hány éves volt?!De ő már akkor el jutott odáig ahova a Justin fikázok soha!Mostanában meg lehet el követ hibákat.És akkor mi van?Valaki még szarabb és rosszabb hibákat követ el.Akkor azt miért nem b*sztatjátok?A hibákból lehet tanulni,főleg a nagyon rosszakból.Ő is tanul belőle,mi is tanulunk a sajátjainkból.Meg hogy leköpte a rajongóit...Milyen marhaság ez?Arra nem gondolnak,hogy szépen meg szerkesztették azt a nyomi képet?Felépített egy iskolát,adományoz és még sok más JÓ dolgot csinál mi kell még?!Nem is ismeritek,azt amit mutat a média az legtöbbször hazugság.Ha ti lennétek a helyébe,akkor meg egyszer örülnétek hogy milyen sikeres vagy,meg hogy a rajongóid miatt milyen hosszú utat tettél meg hogy oda juss ahol vagy!Azt ő is tudja,hogy rajongóinak köszönheti azt a sok jót amilye van.De ne azért utáljátok mert nektek kis lányos meg hagy ne

soroljam.Tehetséges,énekel,gitározik...stb.Valakik meg azt mondják hogy ez nem tehetség?Akkor mutassák meg ők,hogy mit tudnak!JB utálók,ezzel nem arra utalok hogy jobb belátásra bírjalak titeket Justinról,de most nincs igazam?Nem mindenkinek kell szeretnie őt,de ha nem szereted,azt ne azért tedd mert ő b*zi,meleg,k*csög meg még pár értelmetlen dolog.Hanem azért utálhatnád mert

tehetségesebb.Ezt pedig nem bírja az utálók néhány része elfogadni.Ha ti is olyan híresek lesztek mint ő,akkor pofázzatok!Meg kövezhettek ezek miatt az IGAZ mondatok miatt,hogy én is egy nyálas belieber vagyok.De mit érnétek vele?Szerintem nem sokat.Ezek után a mondatok után,válaszoljátok meg a kérdésem.Köszönöm a figyelmet,és a válaszokat :D



2014. aug. 12. 20:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én el se olvastam azt a sok hülyeséget, amit leírtál. A kérdésedből már tudom, hogy te is valami agyhalott vagy, aki álomvilágban él. 17L
2014. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
[link] :D
2014. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Hetedik válaszoló: ezek csak a feljegyzett cselekvései, ki tudja mik vannak még? :D

És én azt sem érten, hogy miért néz ki ez a "sztár" olyan jól ?? Tele van tetkókkal, az öltözködése kihívó... Soroljam még?

2014. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=9lSXhJ2ITQM


Agyf.szt kapok az ilyen kérdésektől...

Cirkuszi előadónak (bohóc, zsonglőr) kiváló lenne,de énekesnek semmiképp. Az előttem szólóknak igaza van.

A hangját illetően meg talán nekem is mélyebb hangom van, mint neki. 14/L


https://www.youtube.com/watch?v=ds-s1pjsOoA


Ezalatt a cikk alatt egy értetlen szerencsétlen kisfiúról beszélünk, akinek nem volt gyerekkora.

Amúgy magasról tojok, rá, csak az bánt, hogy az ilyen tehetséges csillagoktól veszi el a fényt..


https://www.youtube.com/watch?v=Fum621w3JeE


2:19-re tekerj. EZ egy 6 oktávos hang. OKTÁV. Tudod mi az? Te jó ha egyet ki tudsz énekelni, úgy hogy kifullad a kis tüdőd Jusi barbie babával együtt.

Én csak egy tippet adnék neked. Az olyanokat szeresd, akiknek jó hangjuk, van (énekesek terén). Ha az nincs, legalább megjelenésük, akarásuk, segítőkészségük legyen.

Úgy többre értékelnek majd szellemileg, és mint ember.

2014. aug. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Bocsánat, amit még az előbb kihagytam, az az, hogy ha már énekesről beszélünk, legalább egy sima koncertet tudni normálisan leadni. Úgy, hogy nincs playback, botrány, füves cigi, anyámtyúkja. Ha egy kicsi erőt is fektetne a koncertjeibe és rajongóiba, az nagyszerű lenne.


Barbie koncert:

https://www.youtube.com/watch?v=IvS_9X-fjSs


Ha a koreográfia nem az a "tojok az egészre" nevetséges rütyőzés lenne, az is nagyszerű volna. XD


EZ egy igazi koncert. Látvány, minőség, minőségi hang

= ÉLMÉNY. Egy ILYEN koncertre én is befizetnék, ha lenne rá alkalmam. Én nem azért mutatom ezeket a vidiket, hogy ittvan, ezt hallgasd, csak hogy legyen fogalmad mekkora különbség van énekes és énekes, élmény és élmény, minőség és "minőség", valamint hang és hang között...


https://www.youtube.com/watch?v=osKQCNNQiCQ


Ennyi lett volna, pusszantás. És nem viccből írtam le ezeket, megfogadhatnád...

2014. aug. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!