Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van hogy 10 évvel...

Miért van hogy 10 évvel fiatalabbnak nézek ki? (Bőv lent)

Figyelt kérdés
27 éves vagyok,eléggé fiatalnak nézek ki.Egyébként nem zavar,de az már ciki ha alkoholt vagy cigarettát veszek,folyton elkérik a személyim:/Meg mindenhol úgy kezelnek elsőre mint egy kamaszt....

2014. aug. 24. 12:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

én 25 vagyok és mikor vki megtippeli sose mond többet 20nál


én örülök ennek :D

2014. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Örüljél !!!
2014. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mert sokat nevetsz, és nevettetsz:)
2014. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Jó neked. :) Engem 16 évesen 20-nak néznek, de csak attól a pillanattól kezdve mikor kifestem magam, ami igen ritka. Barátaim soha nem hitték el, mikor meséltem, hogy ő is, meg ő is idősebbnek nézett, így hát fogadtunk és egymást után kiadták nekem a 18 karikás dolgokat.. Szóval, te csak örülj neki, ha fiatalabbnak néznek. :)
2014. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt a kérdést én is írhattam volna, még az adatok is stimmelnek:-D
2014. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Van ilyen, előnyös adottság, illetve talán az öltözködésnek, frizurának is lehet hozzá köze, az is tud nagyon öregíteni vagy fiatalítani.


32 vagyok, de mindenki jóval fiatalabbnak néz, általában 20-as eleje környékére tesznek, de dohányboltban is elég gyakran kérnek személyit. Engem nem zavar. :D

2014. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Aki azt a baromságot képes leírni, hogy ennek örülni kell, az elmehet a francba. Ennél nagyob átok nem nagyon akadhat egy fiatal férfi életében.

Én most vagyok 24 és kb. 16-nak szoktak nézni. Borzalmas. Hivatalos helyen nem vesznek komolyan, gyereknek néznek. A párkapcsolatokban is borzalmas, mert a drága hölgyek szó szerint emberszámba sem vesznek, és ha megszólítom őket maximum gúnyos nevetés amit kaphatok. Jó lesz tíz év múlva? Ki nem szarja le! Én tíz év múlva már bőven családot, gyerekeket szerettem volna, de cseszhetem, ha esélyt sem kapok egy normális kapcsolatra a kölyökképem miatt. Mert a munkát még meg lehet oldani, de a párkapcsolatokban ez a hátrány hatalmas.

2014. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!