Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gátolná a...

Szerintetek ez gátolná a bejutásomat az Orvosi Egyetemre?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy egy jó tanuló,okos,szorgalmas diák orvosira való felvételét mennyiben gátolhatja az,ha látható helyen van tetoválása/több,kevesebb/,vannak/van piercingje,es fültágítója.

A Pécsi Orvostudományira gondolok első sorban.

Tapasztalatok érdekelnének volt-e valakinek ilyen társa ott,és,hogy kivételeztek-e vele.

Még 4 év van addig igaz,de már kiváncsi vagyok.:)

Érdeklődésben,a traumatológus és a pszichiátria áll.

Kulturált válszokért hálás lennék..:)



2015. máj. 29. 12:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem ezalapján kellene megítélni valakit, és ha orvosira akar menni a kérdező, akkor menjen. Lehet, remek orvos lesz belőle, ha felveszik. Ha nagyon durván néz ki, akkor persze tényleg hátránya lesz, s a betegek sem fognak hozzá eleinte pozitívan állni. De szerintem ha kedves az illető, figyel rájuk, akkor sok ember bizalmába fogja fogadni. Persze a begyöpösödött profokkal lesz baj, de hármoszor lehet egy tárgyból vizsgázni, nem lesz mind a három prof olyan. :D

Nekem lány létemre punk hajam volt ápolástan nyári gyakon,furán néztek, de amikor megszólaltam senkinek nem volt már semmi baja velem.

Ha el tudod dugni a tetkókat, akkor nincs baj. Ha az arcodon vagy a kezden van, akkor nehéz maximum. Vannak piercinges medikusok, nincs sok, de vannak. Kevés van rajtuk, csak a jóízlés határain belül. Nyilván neked sem lesz igényed már arra 20 évesen, hogy mindenhol pc legyen rajtad. De ha igen, akkor majd megoldod. Ha jól tanulsz, szerintem kevés olyan tanár lenne, aki megbuktat. Talán eggyel rosszabb jegyet adna, ha nem tetszik neki a modorod. Sok múlik a kiálláson. A pc, tetkó, stb rossz pont, de ellensúlyozható szerintem azzal, hogy beszélsz, hogyan viselkedsz, na meg hogy mennyire vagy jó az adott tárgyból.

2016. júl. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!