Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem abnormális?

Ez csak szerintem abnormális?

Figyelt kérdés

Több időt töltenek az átlagemberek a kollégákkal a munkahelyeken, mint a saját családjukkal, szerelmükkel, gyerekeikkel..

Ugyanez a gyerekeknél is. A nap nagyrészét nevelőkkel, gondozókkal bölcsiben, óvónőkkel az óvodában, tanítókkal a suliban töltik. A család és az otthon, mint maga mintha csak másodlagos dolog lenne a nap folyamán. Szerintem fordítva ülünk a lovon.

Ti miképpen vélekedtek erről?



2015. júl. 14. 21:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Elnézést utolsó de ez így nem élet. Alszol vagy 5 órát naponta (tippelek, ha már 7kor suli és éjfélkor még nem alszol) és semmi szórakozás, kikapcsolódás, család, barátok... Ez létezés. Az élet nem ilyen. Nem tudom milyen végzettséged lesz, de ha suli után is így "éled" majd az életet a munka miatt, az kemény lesz. Már most felvéshetjük a sírkőre, hogy élt 2015-ig :"D Bocs, hogy ezt mondom de ez durva, hogy nem is alszol eleget és még egy nyúlfarknyi órád sincs magadra.
2015. aug. 8. 04:42
 12/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy most a suli miatt alig van ideje, megvaltozik ha egyetemre/fosuliba megy mert ott majd azert tobb ideje lesz :) Szerintem megeri ennyit faradni egy jobb jovoert. NAmeg, meg sulis, ott vannak a hetvegek :D akkor lehet bulibajarni meg elmaszkalni a heverokkal ja es aludni is.
2015. aug. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Csak szerinted, de itt látod találták egy rakás nyáladzót, aki egyetért veled nem is értem minek kiemelni ezt az álszentimentális baromságot.
2016. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd ez miért álszentimentális baromság? Akár privátban is.
2016. febr. 16. 17:54
 15/15 anonim ***** válasza:
55%

Ez úgy van ahogyan leírod! Az okokkal már nem értek teljesen egyet! A "burzsoá" réteg elszemtelenedése okozza!

Mindent kilopnak a nép zsebéből, és náluk marad szinte minden, csak alamizsnát osztanak a népnek!

Így kénytelenek a napi 8 óra helyett 10-12 órát dolgozni, és még szombaton és vasárnap is elvárják hogy hajtsd a rabigát! Ez ellen lehet tenni! De a nép birka!

Tapsol vikikének, a Felcsúti budiszerelőnek, rálehelkének, és az "ELIT" mindent a magáénak tart!

Ez nagyon gáz, és meg kell változtani!

Addig minden megy a régi kerékvágásban!

2016. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!