Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire zavar ha kibeszélnek,...

Mennyire zavar ha kibeszélnek, rólad beszélnek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 07:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem zavar. Én is szoktam másról beszélni, meg szerintem ennek a kibeszélésnek túl nagy dolgot tulajdonítanak. Ha elmondom Petinek, hogy Józsi megint összejött azzal a csúnya csajjal akkor az most kibeszélés vagy tényközlés?
2015. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Amennyiben egyszerűen szóba kerülök egy beszélgetésben, ami nem egy "húúúúúú, mekkora idióta ez az XY" kaliberű, kétórás szájtépés minden összekaparható hibámról, nyilván semmi problémám vele. Jobban belegondolva az sem zavar, ha az előbb említett módon beszélnek ki. Nem igazán érdekelnek azok az emberek, akiknek az okoz örömet, hogy sunnyogva vihogjanak valakin, miközben ő éli az életét. Ha nekik ez jó, hát egészségükre. :D
2015. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!