Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogadjátok el, hogy nem...

Hogy fogadjátok el, hogy nem engedhettek meg magatoknak valamit?

Figyelt kérdés

Sajnos rengeteg dologra vágyok, amit nem engedhetek meg magamnak, és ez rettentően zavar. Nem arról van szó, hogy nincs mit felvennem, van pár ruhám.

Viszont meg vagyok bolondulva a szexi fehérneműkért, babydollokért (ilyenekért: [link] ), meg a minőségi kozmetikumokért (Lancôme, Clinique, MAC).

Dolgozom, de ennyit sose fogok keresni, hogy ilyeneket vásárolgassak, és elég szegény családból jövök

22N


2015. okt. 2. 19:13
1 2
 11/16 anonim válasza:
Engem nem érdekel mim van mim lesz csak egészségem legyen mert azt nem lehet pénzért se megvenni.20/f
2015. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezt igy gondolod 20 évesen, aztán mikor családod lesz meg változik ez :)
2015. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ha nem egy vakolatot kensz minden nap magadra akkor normális fizetésből is kijön pár drágább sminkcucc. először veszel egy spirált, aztán következő hónapban egy alapozót, stb.. úgyse egyszerre fognak elfogyni, és nem fogy el 1 hónap alatt gondolom :)
2015. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
En fiukent vettem egyszer lancome arckremet de annyit ert mint xarnak a pofon mert tovabbra is mero szaraz nyirkos nyalka a pofam. Es mar unom
2015. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én jól tűröm a nélkülözést, de azért szeretnék egyről a kettőre lépni, szóval tanulok ezerrel, ha sikerül végezni a szakomon akkor elvileg nem lesz problémám.
2015. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

# 11


Dehogynem, persze nem minden esetben, de gazdagon sokkal jobbak az esélyek mint szegényen.

2015. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!