Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit jelent "normál...

Szerintetek mit jelent "normális" életet élni?

Figyelt kérdés

Gondolok pl. az alkoholfogyasztásra , időben való lefekvésre , napközbeni tevékenységre stb ...

Szerintetek milyen a normális , rendes élet ?

Köszönöm a válaszokat előre is .



2015. nov. 2. 21:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a normális élet az hogy reggel fel kelek olyan 6-kor reggelizem,a szobámba rendet teszek és megyek suliba.oda figyelek az órákra nem csinálok semmien féle konfliktust balhét senkivel,meg probálok pozitivan ki jönni bizonyos féle dolgokból,mikor haza értem tanulok rendet teszek az udvaron edzek eszek tv-t nézek sétálok a barátnőmmel majd egy kis ídőt a barátaimmal is töltök. Utánna agyalok hogy a gyik-en hasznos segitő válaszokat adhassak. Olyan este 10-kor már alszok is. Alkoholt csak akkor fogyasztok ha fel nőtt leszek de csak azt is indokkal pl:szűlinap,bór kóstolás,vagy valami űnnep de az alkohol fogyasztás is csak a határ felében szabad legyen. Mikor végeztem a suliba éretségi mesterség tanulás tisztességes gyerek növelés segitsék a bajba jutottaknak és adomány a kórházaknak árva házaknak,éhező gyerekeknek.
2020. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
76%

Hát pedig az emberek nagy része úgy él, úgy élt, mint a Ferenc Jóska...


Ja jöhet a válasz, hogy úúúú ettől még szánalmas. Biztos?

2020. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
75%
Karrier, csalàd, sajàt ingatlan, gyerekek tanittatàsa, erkölcsös ès egészségtudatos élet, kivàlo kommunikàcio egymassal, összetartàs, empàtia,EQ, IQ. Ilyesmik.
2020. máj. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
50%
Hát a normális élet az szerintem egy negatív dolog, senki nem akar legbelül normális életet élni. Ha tehetnéd, te is híres filmsztár vagy zenész lennél, és az már nem normális. A normális az az, hogy 9-5-ig gürizel, aztán amikor mindent fontosnak véltet megcsináltál, mint vettél egy lakást, gyereket nevelsz, vettél új kocsit, rájössz, hogy mindent kipipáltál, mégis egy senki vagy, mert csak a társadalmi elvárásokat elégítetted ki.
2020. máj. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
64%
Vagy a luzerkedès utan jön ra majd az ember késön, hogy a normalis élet többet ért volna utolso
2020. máj. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Ferenc József életének sem volt sok értelme.... Egy pohár tej reggelire meg minek kelt fel minden nap 4-5-kor ? Mikor nem csinált semmit csak olvasott meg írkált meg alig evett valamit... Na ez a szánalmas .
2022. júl. 26. 18:04
 27/28 Jani_a_NAGY ***** válasza:

Ez alapvető kérdés anya /anyós ill. feleség vonatkozásával tapasztalatim, ismerőseim igazolhatják is!(ha elvált, akkor is amikor mégy a gyerekért!, megkapod a 2 órád 6 netán egész napod mellé!!).

Szóval az a normális nekik, amit nem te élsz! (nekem ezt szokták időnként mondani.)

Reálisan FOGALMAM SINCS, inkább élem a sajátom, amíg bele nem szólnak.

febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ahogy Dr Godeny is nevezte a partjat. NEP: Normalis Elet Partja. Olvasd el a programukat.
febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!