Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Cigány fiú vagyok. Magyar...

Cigány fiú vagyok. Magyar lányok összejönnének egy cigány fiúval?

Figyelt kérdés
Cigány származású srác vagyok 20 éves. Sokan mondják, hogy mennyire jóképű,kedves,aranyos vagyok. Mellesleg izmos. ;P

2016. febr. 23. 15:05
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim válasza:
29%
Igen☺ nekem mindig a cigány fiúk jöttek be
2016. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
88%
Ez személyiségfüggő. Ha látják, normális ember vagy, nem számít rasszod. Persze ehhez olyan személyiség kell amit nem mostak át annyira, ne tudjon felülkerekedni előítéleteken, rasszizmuson, stb, bármiféle érvet is tapasztal.
2016. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

15:13


Nem is egy magyar barátnőm volt már. Nem értem minek kell személyeskedni....

Egyszerű kérdést tettem fel a magyar lányokhoz.

2016. febr. 23. 15:15
 4/52 anonim ***** válasza:
100%

Hát én személyszerint soha.

Nem azért, mert annyira rasszista vagyok, ismerek kedves cigányokat is, de valljuk be, minden magyar embernek vannak rossz tapasztalatai a romákkal szemben...Talán ez ad nekem okot arra, hogy undorodom egy cigány fiúval való párkapcsolattól.

De nem ítélem el azt a fehér nőt aki összejön egy barna sráccal. Mindenkinek a saját dolga ez. :)

2016. febr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
85%
Nem, ki van zárva.
2016. febr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
*17/L
2016. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
63%

A fő kérdésre nem válaszolok, de a véleményem leírom.

A leglényegesebb az, hogy megvan-e a lányok felé a kellő tisztelet, és mennyire bírálja más szemmel a nőt, mint magát (a cigányok, az arabok, stb erre jóval hajlamosabbak a hagyományok miatt, hogy elnyomja a nőt magához képest + olyan dolgokat vár el, amit ő maga nem tesz meg, + a férfinak kell a szabadság, a nőnek meg kuss a neve.)

De erre a magyarok között is akad példa bőven. Na EZ az igazi kizáró ok (ez a nézet), nem pedig az, hogy cigány, olasz, kínai, stb...

2016. febr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
78%

Magyar nőként válaszolok.

Semmiképpen sem. Lehet, hogy kedves, aranyos és jóképű vagy, de sajnos túl sokszor fordult elő velem, hogy a városban, buszon, villamoson szinte rettegnem kellett a cigányoktól, hogy emiatt képtelen lennék.

Nem vagyok rasszista, és tudom, hogy vannak normálisak is, akik ugyanúgy elítélik azokat a társaikat, de jobb félni, mint megijedni.

2016. febr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
75%
Mivel én olyan faluból szarmazom, aminek kb a fele lassan cigány és eddig főkênt rossz tapasztalataim voltak velük, elég magas lécet kéne megugrania egy cigánynak ahhoz h összejöjjek vele.
2016. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

15:39


Én is elítélem az olyan cigányokat akik lopnak,hazudnak,csalnak.

Engem a szüleim nem úgy neveltek!

Nagyon elkeserítő, hogy tényleg a rendes cigányok miattuk szégyenkeznek és lehajtott fejjel kell menniük sokszor.. (Bár rajtam nem látszik annyira) nyáron kreol bőröm van és rikító zöld szemem.

2016. febr. 23. 15:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!