Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Cigány fiú vagyok. Magyar...

Cigány fiú vagyok. Magyar lányok összejönnének egy cigány fiúval?

Figyelt kérdés
Cigány származású srác vagyok 20 éves. Sokan mondják, hogy mennyire jóképű,kedves,aranyos vagyok. Mellesleg izmos. ;P

2016. febr. 23. 15:05
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

Neharagudj, de nagyon el vagy tájolódva. Azért mert cigány miért ne tudna úgy beszélni mint egy magyar ember?

Én is cigány vagyok, de lemerem fogadni, hogyha leülnénk egy asztalhoz nem mondanád meg, hogy az vagyok.

Sose általánosíts meg egy embert! És ami igaz az igaz. Tagadni lehet, de az igazság akkor is igazság marad...

Lehet nehéz elfogadni, de ez így van. Orbán roma származású. A gyerekein főleg meglátszik.

Ilyen az mikor egy ember integrálódik!

2016. febr. 23. 17:50
 42/52 anonim ***** válasza:

Hát te vagy nagyon eltájolódva, nézd meg a gyerekeit, az említett lányon látni valami "beütést", ami nem feltétlen cigány. Az összes többi gyereken egyáltalán nem látszik ilyesmi. Te miért vagy ilyen okos, hogy biztosra tudod, hogy cigány?


A beszédére meg nem azt értettem, hogy szépen beszél, hanem olyan nacionailstán és büszkén beszélt a magyarságról többször is. ha cigány lenne nem beszélne így.

2016. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:

Lényegében tök feleslegesen vitáznál. Ez nem az a topic.

Nem is értem minek lett felhozva az, hogy mondjon valaki ismert cigányt.


Visszatérve, tökmindegy, hogy cigány vagy nem. Azért mert úgy beszél az nem jelent semmit. Nagy dolog....


Megkérdezed az embereket a 90% azt fogja mondani, hogy igen Orbán az cigány. Azt is megmondom neked, hogy az igazi cigánynak hófehér bőre van és kék szeműek.


Már nincsen igazi magyar.. Kihaltak rég. Mindenkiben van valami más vérvonal.

2016. febr. 23. 18:27
 44/52 anonim ***** válasza:
48%
Az én férjem cigány, de normálisabb, mint némelyik magyar. Amúgy én is azt mondom,h a cigányoknak csak kb. 1%-a rendes ember.
2016. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
55%
Határozott nem!
2016. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

Vedd már észre, hogy te kezdtél el vitázni. Orbán Viktort elhordtad cigánynak, te kezdted, én ezzel nem értettem egyet és csak reagáltam rá.


Persze, itt Európában a népek között vértanilag nincs nagy különbség fehér ember és fehér ember között. Nagy mértékben keveredtek egymással, ami kimutatható genetikailag.


Ugyanakkor a cigányok vérképe egyenesen Indiába mutat. Meg mondom őszintén, soha nem hallottam még, hogy eredetileg hófehér bőrűek és kék szeműek lettek volna. Ismerek ilyeneket, de a fehér behatást lehet látni, a szomszéd faluban annyira keveredtek már pl, hogy nem mondod meg ki cigány és ki magyar. Persze nem tudom és nem akarom megcáfolni, amit írtál, hisz nem ismerem a cigány történelmet. Lehet, hogy így van, ahogy mondtad, de sohasem hallottam még, hogy a cigányok eredetileg fehérek. Nekem ez nagyon új.

2016. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:

" Mondj egy neves cigány értelmiségit, vagy akármit, amivel gazdagították a világot. Komolyan Oláh Gergő a legnagyobb büszkeségük, mert rajtuk kívül nem tudnak felmutatni semmit "


Én erre írtam neked több neves világhírű sztárt aki cigány.

Elég beírnod a Google-ba, hogy világhírű cigányok és kidobja.

Ha valamiben nem vagy tájékozott eléggé először tájékozódj. Aztán nem lesz ilyen helyzet. :-)


Most nincs kedvem leírni a cigányok történetét, de az igazi Oláh cigányok rövidítve Oc-k azok fehérbőrű általában zöld vagy kékszemű cigányok.

2016. febr. 23. 21:47
 48/52 anonim ***** válasza:

Beírtam, a korábban említettek közül egyet sem hozott ki.

De ebben igazad volt, hogy mondtam, hogy említs ilyen cigányt. Biztos van ilyen, csak nem ismerek egyet se.

2016. febr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
78%
Ha van egy kis eszük, nem.
2016. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
48%
Semmivel se több valaki, mert fehér. Az értelmes nők összeállnak veled, ha jól viselkedsz. Ennyi. A kötekedőket meg szard le.
2016. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!