Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Cigány fiú vagyok. Magyar...

Cigány fiú vagyok. Magyar lányok összejönnének egy cigány fiúval?

Figyelt kérdés
Cigány származású srác vagyok 20 éves. Sokan mondják, hogy mennyire jóképű,kedves,aranyos vagyok. Mellesleg izmos. ;P

2016. febr. 23. 15:05
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
76%
Ha jóképű és izmos vagy, és megnyerő a személyiséged, szerintem tuti lesz esélyed ilyen lányoknál. de személy szerint én nem jönnék össze cigánnyal. sajnos ez az igazság, a rossz tapasztalatok az oka ennek.
2016. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
0%
Magyar lányok,nők,és férfiak.Mindenkiben ott az előítélet,és sajnos ez ennek a fajnak az undorító éne.Csak abba nem gondol bele,hogy mi lenne,ha velük bánnának úgy az emberek ahogy sokszor ők,normális romákkal,esetleg félig romákkal..Ha kicsit valaki más,már megy a táska relytegetés,meg a nézés stb..Hogy ennek volt oka?Aha,csak ha a magyarokkal csinálnák ezt,mások,még ők lennének felháborodva,és ez az ország sosem fog már változni,primitív emberek,akiknek a magyar a jó,minden más nemzetiségű ember meg halljon meg..Ez ma magyarország.
2016. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
Kérdező, igazad van. Az a probléma ezzel, hogy a rendes cigányok körülbelül 1%-a a cigányságnak és az átlag ember élete során gaz cigánnyal találkozott és ezért előítéleteik vannak. Én is ismerek rendes cigányt. Tanárom volt anno, fizika tanár, nagyon okos volt. Mondom 1%. Szerintem egy cigánygyereknek akkor van esélye elkerülni a totális megkülönböztetés és a bűnözői életet, ha nagyon tanul.
2016. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
53%

utolsó állítsd le magad!

van cigány barátom, akivel semmi baj nincsen, de a legtöbb cigány igenis kivívta magának a gyűlöletet!!


én is faluban élek és mindennapos szinte a lopás és a betörés, milyen érdekes, csak a cigányok körében!


nem vagyok rasszista, de teljesen természetes, hogy ekkora előítélet van velük szemben!


aki megtapasztalta, hogy milyenek a romák, pntosabban a 90%-uk, annak természetes, hogy lesz előítélete velük szemben!:P

2016. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:

12-es, szerintem nincs feltétlenül igzad. Mindenhol vannak rasszisták. :) Amikor még németországban éltem kislányként, nem játszhattam 1-2 német kislánnyal, mert én nem voltam német. Ennyi volt az indoklás. Ennek ellenére nem gondolom azt, hogy a németek rasszisták. (igaz, én nem is szeretem ezeket a titulosokat. Német, magyar, lengyel, török, cigány... kit izgat? Mind emberek vagyunk, nem? Kétlem, hogy személyiségben is ekkora különbség lenne, max kultúrában)

Csak, hogy a kérdésre is válaszoljak: Ha az illető nem büdös (vagy épp ellenkezőleg, tocsog a kölniben), és a személyisége is megfelelő, az értékrendünk hasonló, és egy minimálisan be is jön (Ne legyen túlsúlyos, nekem csak ennyi számít külsőben), akkor szabad a pálya.

És ha már volt is barátnőd kis országunkból, és helyén van az önbizalmad (a kérdésből úgy tűnik) akkor meg végképp nem értem, miért kellett megkérdezned.

18/L

2016. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. Én magam sem vagyok cigány. nem is szeretem őket, sőt.. a lakásomat is el akarták venni (akarják) mint albérlők. Mikor idevettük őket 1750-ben akkor is lopásból éltek, már abban az időben. Így tanítják őket. De ne mondd már nekem, hogy 1000 emberből nem találsz egy rendes cigányt. Többség gazfickó tolvaj, de lehet találni. Kimegyek az utcára, egyből beszólnak, annak általában nem is érdemes visszaszólni, mert egyből 10-en lesznek ott és jól agyonvernek, én már megtapasztaltam. Utálom a cigányokat, nem is akarok velük kapcsolatban lenni. Nem mondom, hogy büdös cigány, meg rohadj meg, inkább csak nem foglalkozok velük. Így nekik is jó, nekem is, mert nem vernek meg. Igen, ott tarunk, hogy ha nem nyitod ki előttük az ajtót, képesek megverni is.
2016. febr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:

Látom nagyon elmentek a kérdés mellett.


Ha már itt tartunk akkor említsük meg azt is, hogy a média rátesz még 10 lapáttal, hogy az emberek még jobban gyűlöljék a cigányokat.


Érdekes, hogy kint külföldön teljesen máshogy viszonyulnak a cigányokhoz. És sok külföldi ember Magyarországot a cigányzenéről ismeri fel...


Itt most nem a mostani cigányzenéről van szó, hanem az igazi eredetiről.


10/9 magyar nők álltal válasz: A félelem. Félnek a cigányoktól. Pedig lehet, hogyha nem így állna a mostani helyzet (sőt, biztos...) teljesen más választ kaptam volna. Elkeserítő és sajnálatos...

2016. febr. 23. 16:16
 18/52 anonim ***** válasza:
28%
Vicces,hogy magyarokat szinte ártatlannak állítod be.Köztetek is vannak gyilkosok,tolvajok,stb..Ja igen,az nem számít,meg a duma hogy x % a börtönben,cigány.De biztos nem véletlen,hogy a szlovákok,és még sorolhatnám,utálják a magyarokat.A magyar munka erő,egyenlő a nullával.Minden munka,amit magyar végez,mondjuk ki SZAR.Lehetsz te egyetemi docens,vagy aki akarsz,az életben bizonyíts.Ne egy szaros papírral.De erre nem mondok semmit.Félig roma vagyok,félig magyar.Sokan elsem tudják dönteni,melyik vagyok e?Annak ellenére hogy igen jól fizető állással,és kemény fizikai munkával keresem a kenyerem,mégis megy a táska relytegetés,bár legtöbbször igénytelen magyaroktol.Ami számomra vicc,szakadt cipőbe,ruhába,sokszor büdösen járnak.Hát én nem!Az a baj,hogy ti a 8ker,miskolc és egyéb rétegű romákkal általánosítotok mindenkit.És aki jön ezzel az "Én országom,lehet takarodni"-dumával,magyarország zsidó kézben van,már nem a magyaroké.Erről ennyit :).
2016. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

12-es


Csak kíváncsiságból kérdeztem meg. :)


Köszi a választ.

2016. febr. 23. 16:24
 20/52 anonim ***** válasza:
62%

47%-os látni, hogy nem vagy értelmiségi.

a magyar munkaerőről képes vagy beszélni? a cigányok hány százaléka él segélyből?


apropó én félig szlovák vagyok és nem lehet általánosítani, hogy a szlovákok utálják a magyarokat. nem feltétlen jellemző. ennek a gyűlöletnek történelmi okai vannak, de neked nem fogom magyarázni, mert nem tudod felfogni.


nem hinném egyébként, hogy átlagba egy jó kinézető, tiszta cigányembertől már rejtegetnék egyből a táskát.


te nem vagy rasszista egyébként? miskolci cigányozol, evvel azt sugallod, hogy az osszes miskolci cigány szemét, a tobbi meg szent..

2016. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!