Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Cigány fiú vagyok. Magyar...

Cigány fiú vagyok. Magyar lányok összejönnének egy cigány fiúval?

Figyelt kérdés
Cigány származású srác vagyok 20 éves. Sokan mondják, hogy mennyire jóképű,kedves,aranyos vagyok. Mellesleg izmos. ;P

2016. febr. 23. 15:05
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem állnak külföldön így a cigányokhoz, mert nincsenek ott, nem okoznak problémát. Emlékszem, mikor asszem 50 Cent kiakadt, hogy létezik a Negro cukor. Neki, az amerikai kultúrában teljesen más a negro szó, mint nekünk magyaroknak.


Ugyanígy meglepődnének, hogy a gypsy nem PC nálunk. Tényleg máshogy mutatják őket a médiában, pl. Hemlock Grove. De ez van. Ha látok egy feketét az utcán, nem fogom meg a táskámat, mert felnőve egyetlen feketét sem ismertem, nincsenek velük szemben kialakult előítéleteim.


De ha cigányt látok, nemcsak a táskámat fogom, hanem összehúzom magam, és kerülöm a szemkontaktust, mert az a legdurvább, amikor üvöltöznek, nagyhangon beszélnek, beszólogatnak. Izmos? És? Erről az jut eszembe, hogy jól el tudna verni.

2016. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

Elvis Presley

Charli Chapplin

Carlos Santana

Bill Clinton és még sorolhatnám...


Sőt még a miniszterelnök Orván Viktor is az. Szóval ezt hagyjuk.

2016. febr. 23. 16:55
 33/52 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Mondj egy olyan cigányt, akit ismer és elismer a világ.
2016. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
Sőt még Papp Laci is az a világhírű boxoló
2016. febr. 23. 16:58
 35/52 anonim ***** válasza:
71%
A felsoroltak közül nem mindegyik cigány. Orbán meg végképp nem.:D
2016. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
2016. febr. 23. 17:02
 37/52 anonim ***** válasza:
52%
Ja, azt fogom alapnak venni, amit itt írkálnak róla a gyakorin.:)
2016. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

Nem csak gyakorin, ha megnézed mindenki azt mondja róla, hogy roma származású. De ezen hülyeség is veszekedni.

Nézz meg egy régi képet róla. Kiköpött cigány fazon.

És ő a miniszterelnök. :-)

2016. febr. 23. 17:24
 39/52 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Sajnalom...
2016. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

[link]


Bár karakteres arca van, mégis azt mondom, hogy egy átlagos fehér ember.

Ezt a hírsztelést kitalálták róla, ugye tudjuk, hogy kik és sajnos magyar ember szájából is hallottam, hogy ezt mondják. Na, ami igaz sok magyarra, hogy megvezethetők. Én azt látom, hogy magyar ember, a magyar emberek érdekeit szolgálja. Ha zsidó lenne vagy cigány, nem tudna így beszélni, ahogyan beszél. Azért, mert azt mondják, nem kellene mindent elhinni, sok mindent mondanak. Kitalálják, hogy zsidó, kitalálják, hogy cigány, aki meg nagyon tájékozatlan, el is hiszi. De még, ha cigány felmenői is vannak, én úgy látom, hogy egy magyar érdekű ember.:)

2016. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!