Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Cigány fiú vagyok. Magyar...

Cigány fiú vagyok. Magyar lányok összejönnének egy cigány fiúval?

Figyelt kérdés
Cigány származású srác vagyok 20 éves. Sokan mondják, hogy mennyire jóképű,kedves,aranyos vagyok. Mellesleg izmos. ;P

2016. febr. 23. 15:05
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Csináld azt, amit a rendes cigányok csinálnak mifelénk. Sose emlegesd fel h cigány vagy. Ha rendesen dolgozol és viselkedsz, szerintem senkit sem fog érdekelni. Két cigány főnököm is volt eddig. Balogh a nevük, füstös bőrük, barna hajuk és szemük van, lerí róluk hogy cigányok, mégsem beszélnek róla. Sőt ha cigányokkal találkoznak, nem vállalnak közösséget velük, legalábbis nemzeti alapon nem. Így védekeznek a megkülönböztetéstől. Mindkettőben megbízom, elég sok pénzt hagytam már rájuk, és mindig időben elszámoltak vele. Mivel nem használnak romákra jellemző beszédet, öltözködést, viselkedést, átlag magyarok módjára élnek, így sosem vettem észre, hogy bárki egyáltalán gondolna arra, hogy ők valójában cigányok.
2017. ápr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 A kérdező kommentje:

Igen mi is pontosan ilyenek vagyunk.

Mi sem viseledkedünk úgy vagy öltözködünk úgy mint a többi cigányok.

Pl Édesapámon nem is látszik, hogy cigány se a külsején se a viselkedésén.

Egyébként, csak egy szimpla kérdés volt a magyar lányokhoz.

Nagyon sok olyan magyar lányt ismerek akik csak cigány fiúkkal voltak/vannak.

Nem is akarnak magyar fiút maguk mellett tudni.

2017. ápr. 2. 18:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!