Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Cigány fiú vagyok. Magyar...

Cigány fiú vagyok. Magyar lányok összejönnének egy cigány fiúval?

Figyelt kérdés
Cigány származású srác vagyok 20 éves. Sokan mondják, hogy mennyire jóképű,kedves,aranyos vagyok. Mellesleg izmos. ;P

2016. febr. 23. 15:05
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
28%
Hmm,mint mondtam,ne a 8ker és társaihoz hasonlítgass.Az alábbi településeket azért soroltam fel,mert ott van az általad is leírt ilyen jellegű legtöbb roma.És,most csak hogy elmondjam neked,nem kicsit adok magamra,a cipőm 20-ezer volt,és sorolhatnám,de látom a nézéseket,és bizony azt is,hogy a mozgó lépcsőn sokszor megy a táska relytegetés.Ki a fszomnak kell az apró pénze akárkinek is?Soha az életben nem loptam,nem csaltam.Mindig is megdolgoztam azért amim van.Gyerekként is!Nekem nem dobtám a seggem alá az iphonet,meg stb.Mint a mai gyerekeknek..Mindezzel azt akarom elmondani,hogy szerintem undorító szokás,az általánosítás.Ti egy hajléktalant lenéztek,én inkább viszek neki élelmet..Ennyit erről.Lehet utálni,a romákat,én sem vallom teljesen annak magam,de valahol tényleg,rossz,hogy még nekem kell lehajtott fejjel mennem,nekem aki dolgozik,és tisztességesen él,mind ezt 20-évesen..És nem egy eltartott kis senkiházi vagyok,mint itt gyk-n olvasható több poszt..
2016. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
0%
A magyarokrol***
2016. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:

"magyarország zsidó kézben van,már nem a magyaroké.Erről ennyit :)."


Annak a kornak már annyi már vagy 3 éve:) Törődj bele, mást úgy sem tehetsz. Inkább tanulj meg helyesen írni.

2016. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
bocsi, 7 éve.
2016. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:

Nem kell a feszkó srácok!


Mellesleg szerintem már nincs "tiszta vérű" magyar. Mindenkiben van már minden fajta vérvonal. Az igazi magyar nép már réges-rég kihalt.

2016. febr. 23. 16:40
 26/52 anonim ***** válasza:
27%
Az első férjem cigány volt és baromira semmi jelentősége nem volt ennek a ténynek. Szóval igen.
2016. febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
32%
Haha elhittétek mi?A mai napig az ő kezükben van,nem orbán kezében.Ő is csak egy zsidó,aki a pénzt nyeli,ti meg hagytátok az egész országot ezzé lenni,ami.Nem véletlen,hogy magyaroszágot sok ország lenézi.És igen,inkább ezer roma,mint selejt magyar.Nincs bajom a magyarokkal,mert hát félig énis az vagyok,de utálom,az okoskodó,selejt embereket,lássuk be köztetek van bőven..A munkahelyemen,én megállom a helyem,míg a magyar sír egy óra után hogy ő fáradt..Lusta banda..Jaj mindjárt elnézést kérek SE helyesírás,oké írj mobillal meglátjuk hogy írsz helyesen,selejt barátom.
2016. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:

Félig magyar vagy, mégis lenézed a magyarokat. Te általánosítasz egyedül. Én beismerem, hogy a fajtám közül is vannak "selejtek", ahogyan te fogalmaztál, te viszont nem tudod beismerni, hogy milyenek a cigányok nagy része. Sőt magasba emeled őket, nem tudom miért? A magyarokat szapulod, de nem tudod megmondani, hogy a cigányok miben különbek jó értelemben.

Mondj egy neves cigány értelmiségit, vagy akármit, amivel gazdagították a világot. Komolyan Oláh Gergő a legnagyobb büszkeségük, mert rajtuk kívül nem tudnak felmutatni semmit.


Én nem vagyok előítéletes, esélyt adok minden embernek megismerkedni vele, de attól nem hiszem, hogy rasszista lennék, hogy nem állnék össze cigánnyal..

2016. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:

Na álljunk meg egy szóra!


Úgy gondolod csak Oláh Gergő lenne?

2016. febr. 23. 16:53
 30/52 anonim ***** válasza:
75%
Én akkor is helyesen írok, ha mobilról vagyok. Attól, hogy mobilról vagy, nem reLYtik a táskát, hanem reJtik.:P
2016. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!