Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szánalmas, ha egy nő csak...

Szánalmas, ha egy nő csak tippelni tudja, hogy ki a gyermeke apja?

Figyelt kérdés
Ismerek egy gyerekét egyedül nevelő nőt, aki csak tippelni tud, ki lehet a gyereke apja, szégyellene ezzel zaklatni bárkit, boldog kettesben a gyerekével, a nagyszülők segítenek neki. Elítélendő?
2016. ápr. 22. 15:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%
A szex egészséges emberi tevékenység. És attól, hogy húznak gumit, vagy szed tablettát, kis esélye még mindig van, hogy teherbe esik. Ezért nem ítélkezhetünk senki felett.
2016. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem... Mert mintha az emberek többsége olyan szent lenne,. vagy nem csinált volna... ööö... "hülyeséget" (végül is egy gyerek nem az)...
2016. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt most nem a gumiról vagy tablettáról szól, ez Elvi kérdés.

Az már régen rossz, ha a nő csak TIPPeLNI tudja, melyik férfival volt.. Miért, nem volt ott mikor csinálták a palival ?? vagy nem volt eszméleténél úgy esett teherbe ? De való igazság hogy egyes nőknél már Szokássá vált az hogy orrba szájba nyelje a f.t s ő arról úgy vélekedjen mintha csak egy sima dohányzásról lenne szó.. De hát ha nőknek ez kell.. ezt a generációt igy akarják tovább vinni, előbb utóbb saját magukat irtják ki. mert ez valahol gyüllik ez a dolog.. valahol. Hát, ha megtudnám én is a nőről akivel vagyok hogy 500 férfival mókázott, én is azon nyomban letagadnám még ha gyereke is lenne..

De oké persze ne itéljünk el valakit azért mert felelőtlen.. Végül is, azért van nőknek ekkora szabadságuk mert minden ellett nézve nekik, Igy joggal érzik hogy nekik bármit lehet

2016. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
55%

Hát igen..Elég elítélendő ha a nő prosti volt,vagy csak poénból kurt abba a hónapba 10 sráccal....

Mert különben ki tudná totózni hogy ki lehet az apa..


Azért egy gyerek vállalás nem így megy,hogy hmmm csinalok már egy kölköt...

Gondolhatod ha ilyen a felfogása(felelőtlen),hogy mit tudom én' ki az apja akkor hogyan nevelheti a gyereket...

Gondolom az ismerősöd 20-25 között van.


Nekik jó ürügy egy gyerek.Sík hülye,kicsapták a suliból,2 hónap munkatapasztalat,20 éves koráig lézengett,aztán csinált egy gyereket. Szülők persze támogatják,kapja a gyerek után a pénzt is,semmi dolga.

(Nem egy ilyen ismerősöm van,aki ezt csinálja)

2016. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése. Ha nincs apasági vizsgálatra pénze, akkor szerencsés a jelöltek szempontjából:D
2016. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen ismerősöm. Nem is arról van szó, hogy fűvel-fával, hanem 2 pasi járkált ki-be az életéből éveken át. Az egyikbe ő volt reménytelenül szerelmes, de a pasas hülyítette, de ha épp nem volt nője, mindig mászkált az ismerősöm után. A másik pasas meg az ismerősömért volt oda, ő meg kb azt játszotta a pasival, amit a másik vele. Egy olyan hónapban mikor mindkét pasi képben volt, tabi mellett fogant a babája, fogalma sincs kitől. A poén, hogy ugyanúgy együtt van felváltva a két pasival, mindkettő sajátjának tekinti a gyereket, de tudnak egymásról.
2016. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!