Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó az egyes öregeknek,...

Miért jó az egyes öregeknek, hogy hobbiból/unalomból állandóan orvoshoz járkálnak?

Figyelt kérdés

Én is tapasztaltam ezt, és orvos ismerősöm is panaszkodott már emiatt.


Ő elmondta, hogy már muszáj volt pár öregasszonynak megmondanija, hogy feleslegesen ne járkáljon állandóan (majdnem minden héten) orvoshoz, ne kéregessen időpontot, mert semmi baja nincs, és ő (az orvos ismerősöm) nem ér rá feleslegesen beszélgetni, meg csak az időt és az időpontokat veszik el mások elől.


De én is tapasztaltam már ezt. Volt valami gondom, így mindig minden héten ellenőrzésre kellett mennem. És volt 1-2 olyan öreg nő, akik mindig ott voltak. Bementek, és simán ki lehetett hallani, hogy csak beszélgetnek egyet, meg picit fáj a dereka, és ennyi. Egyszer hallottam, hogy az orvos sóhajtozva kérdezi, "már megint mi a gond?", erre az öreg nő meg "semmi, csak..."


Miért jó ez? Persze tudom, hogy nem mindenki ilyen, és tudom, hogy van a másik véglet is, aki soha nem megy el orvoshoz, akármi a gond, de akkor is.

Miért kell feleslegesen, unalomból orvoshoz járkálni?

Bőrgyógyászhoz kellett mennem. Volt egy öregasszony, aki állandóan türelmetlenkedett, mert ő nem ér rá, stb. Valahogy befurakodott pár ember elé. Behívták, semmi gondja nem volt (hallottam), majd kijött, erre 40 perc múlva is még ott beszélgetett a szomszédjával.


Miért van ez? Csak én tapasztaltam ilyet?



2016. máj. 1. 08:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem dobjuk a Tajgetoszba az összes öregembert.....Ti pedig ne öregedjetek meg. A sok bárgyú mellett azért voltak normális válaszok is.
2019. dec. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!