Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a tömegekről...

Mi a véleményetek a tömegekről, akik lefelé, a telefonjukat bámulva keresik a pokemonokat az utcán?

Figyelt kérdés
Megvan a saját véleményem, de ez nem éppen lenne lírai megfogalmazásban, ezért inkább csak kíváncsi vagyok máséra. Kort és nemet is kérnék.
2016. júl. 21. 21:34
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Akkor no problem :)
2016. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
mellesleg megjegyzem oroszországban a szólásszabadság is nemlétező fogalom...
2016. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

Mert itt aztán van szólásszabadság.

Ballib oldalon van, bocsánat. :))

2016. júl. 22. 21:28
 34/50 anonim ***** válasza:

"Mert itt aztán van szólásszabadság.

Ballib oldalon van, bocsánat. :))"


Jól mondod Orbánék mindent megcsinálnak, hogy ne legyen, de azért még embert nem ölnek mint putyinék.

Igen a ballib oldalon van szólásszabadság, egy "ballib" kritizálhatja az MSZP-t, szidhatja Gyurcsányt stb. A jobboldalon ahogy elnézem csak imádni szabad Orbánt vagy Vonát attól függően, hogy épp melyik "fanklubjába" tartozol.

2016. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
A ballib média kritizálhat bármit, bárkit, míg a nemzeti oldal el van nyomva. De ne menjünk ebbe bele.
2016. júl. 22. 22:19
 36/50 opened paradise ***** válasza:
63%

Szerintem zseniális ötlet. Kreatív és nem sablon játék.

Az baj,ha valaki nem figyel közben,de tényleg közösség teremtő ereje van és végre nem azért nézik az emberek a telefonjukat,mert nem tudnak elszakadni az fb-től,hiányuk van,míg nincs wifi,hanem maga a telefon hozza ki őket.

Plusz a pokéstopok (ha jól írom) sokszor műemlékek,amik így taníthatnak is.

2016. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
48%

"A ballib média kritizálhat bármit, bárkit, míg a nemzeti oldal el van nyomva. De ne menjünk ebbe bele."


Tényleg ne, mert el fogsz oda jutni, hogy "bajjibejájisz véjeménygyiktatújábany szenyvedgyünk" sőt már ennél az "érvrendszernél" tartunk. Bár meg kell hagyni az nekem is újdonság, hogy mosnatól a Pokemon Go-tól is rettegni kell, már várom mikor derül ki, hogy emögött is a Soros György áll...

2016. júl. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

Én szerintem hülyeség, de közöm nincs hozzá hogy mit csinálnak . .


Ahhoz viszont már van közöm ha valamelyik majom nekem ütközik/elüt mert a játékra figyel, vagy éppen a mi telkünkre jön be mert itt van valamelyik hülyeség ami kell neki (akkor adnék is neki biztos)! Meg köszönni nem tud a buszsofőrnek mert a telefon bújja, aztán ha még elesik a buszon még ő dumál.


Azt meg nehogy elhidjétek már hogy a gyerekek legalább felfedezik a várost :D XD , de az már szinte a Csi-fi kategória hogy tanulnak a műemlékekből (ezek ?)

A mozgást meg hadjuk, nálam a mozgás a heti 3-5 edzésnél kezdődik (úszás, birkózás, judo, box, thai box, stb)

2016. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
45%
Én még nem találkoztam olyan emberekkel, akik ha nekem jönnek, még nekik áll feljebb... De lehet, Győr nem elég magy város, hogy ilyen embereket találjak....
2016. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
45%

Azért mert veled nem történik ilyen még létezik . .

Nem hiszem hogy Győr minden egyes négyzetcentiméterén, minden tizedmásodpercben ott vagy.

Az Auchanba is valami nő telefonozás közben nekiment anyának és még ő nézett.

De sokat járok busszal, tudnék mesélni arról is.

2016. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!