Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a tömegekről...

Mi a véleményetek a tömegekről, akik lefelé, a telefonjukat bámulva keresik a pokemonokat az utcán?

Figyelt kérdés
Megvan a saját véleményem, de ez nem éppen lenne lírai megfogalmazásban, ezért inkább csak kíváncsi vagyok máséra. Kort és nemet is kérnék.
2016. júl. 21. 21:34
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Egyetertek veled 20as.
2016. júl. 22. 06:58
 22/50 anonim ***** válasza:
88%
á egyáltalán nem zavar téged csak majd fel pukkadsz mert nem kaptál neked tetsző választ mindenkitől...
2016. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
60%
Úgy tudom, hogy ez az egész Pokemon-láz egy nagy adathalászat. Akinek gyerekként a szülei ezt megengedik, hogy így császkáljon az utcán, azok a szülők rohadt felelőtlenek. Akinek pedig felnőttként nincs ennyi esze az már betudható a természetes kiválasztódás részeként. 16 vagyok, nem hinném hogy a nem olyan fontos tényező lenne ennél a kérdésnél.;)
2016. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
6%
Még mindíg sok közötök van hozzá, hogy más milyen hülyeséget csinál...
2016. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Neked mihez van közöd? Hagyjuk már ezt a "közt". Ott van a szó, maga az, hogy köz. Társas lény vagy, egy közösség tagja, a város is egy közösség, akkor miért ne lenne közöd az ott élő emberekhez? Mindent ilyen primitívséggel tudtok csak kimagyarázni, semmi értelmes, normális gondolat, amire azt mondanám, hogy úgy van, ahogy mondod.

2016. júl. 22. 16:16
 26/50 anonim ***** válasza:
45%
persze adathalászat már megint...egyesek szerint úgy látszik otthon kéne ülni alufóliával a fejünkön mert különben elvisz az illuminati...
2016. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:

A tényeket is kimagyaráznád te is jó ember..

Idézem:

"Egyébként az applikációt kifejlesztő Niantic Labs egy évvel ezelőtt még a Google egyik új vállalkozása volt. Bár a Google továbbra is a cég első számú finanszírozója, magát a vállalkozást John Hanke hozta létre, aki a Keyhole nevű mapping cég alapítója is, amit viszont a CIA tőkealapja finanszírozott, és amiből később a Google Maps lett."

Teljesen véletlen egybeesés ugye, ez mind. Oroszországban pedig be van tiltva nemzetbiztonsági kockázati okkal. Ez is biztos valami buta kis ötlet volt Putyinéknál. Hisz ugye hülyék ők. :)

2016. júl. 22. 16:23
 28/50 anonim ***** válasza:
62%
Nem azzal van a probléma, hogy az emberek az utcán "vadásszák" a szörnyecskéket.. Azzal van a probléma, hogy annyira leköti a figyelmet, hogy akár balesetveszélyes is lehet. Ezt tényleg olyan nehéz megérteni?
2016. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
56%

Figyelj. Lenne egy utolsó kérdésem. Ennek mi értelme van? Mármint tenni úgyem tudsz ellene, azzal meg hogy idegeskedsz (akármit mondasz, látszi az írásodon) azzal csak magadnak ártasz. Bizonygathatod nekem hogy ez mennyire rossz (én is fordítva) egyikünk sem fogja megváltoztatni a másik vélemémyét.

Ps.: Ahogy te is "le sablondumáztad" az én indokaimat, a 20as válasz amivel egyetértettél, ugyanúgy felfogható "sablon érveknek".

Nah én itt be is fejeztem, mert ez a kérdés nem tart semerre, max a az acsarkodó kutyák stílusához hasonló netháborúhoz...

2016. júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ideges. Miért lennék ideges? Nem kell magadból kiindulni pajti. Nem kell valótlan dolgokat állítani, tudom, hogy ezzel a legkönnyebb rám terelni a szót és bizonygatásra késztetni, de mint írtam, nem vagyok ideges, felejtsd el, hogy itt bárki is hatással lenne rám. :)

Mi értelme van? Semmi, annyi, hogy ismét bebizonyosodott, amit gondoltam.. Sajnos. :)

2016. júl. 22. 19:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!