Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A rasszisták mi jogon ítélkezn...

A rasszisták mi jogon ítélkeznek, ha ők sem jobbak, hisz ok nélkül bántanak embereket?

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 08:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
6%
Austral lady,rohadj meg a náci anyádba te sznob szar!
2016. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
Jelentem, Mick Jagger engem is megtalált. De még mindig nem tudom, milyen alapon ír nekünk ilyen szépségeket.
2016. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
orult a szegeny joszag. nekem ma 3 uzenetet kuldott jot vihogtunk rajta a ferjemmel, megmutattam neki, hogy milyen szinvonalon vannak egyesek a GYIK on. remelem megint ir, az ilyen nem birja abbahagyni en viszont imadok hulyet csinalni olyanbol aki megerdemli. el tudom kepzelni hogy a nyakan kidagado erekkel a tehetetlensegtol atkozodik a monitor elott. eleg vicces lehet;-)))))
2016. okt. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:

M J mi van a csaladirtassal? van mar valami elkepzelesed hogyan akarod elkovetni? Picit se zavarjon ha esetleg nincs csaladom Mo on vagy esetleg mar reg meghaltak stb.

csak tord a fejed kis okoska. azt sotetben is lehet a putriban ugysincs villany a net kavezo meg bezar igy varnunk kell a kovetkezo napig amig megnyilvanulsz ujra.

udvozlunk szeretettel mindannyian akiknek a suket uzeneteidet kuldod.

Bye bye little boy;-)))

2016. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
En ugyan nem hiszek az atokban de azt mondjak visszaszall arra aki kuldi. a te pereputtyod biztos nepesebb mint az enyem;-)))) van meg valami mondanivalod vagy most keszulsz felkutatni az esetleg nem letezo rokonaimat? azt kellene mondanod hogy a hollo vajja ki a majamat, ez a tipikus ciganybeszed anno hallottam parszor Mo on amikor a koldulo mezitlabasoknak nem adtam penzt pedig ott logott a koszos orru allitolag ehes kolyke, ezt orditotta teljes tudovel. van meg valami mert megyek filmet nezni tudod annyira nem birsz azert lekotni hogy itt mulassak orakig. irjal holnap majd elolvasom, szia fiucska.
2016. okt. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 Ay carramba! ***** válasza:

Hát az biztos, hogy Mick nem egy úriember...

Nem így kéne közölnie a véleményét. Szerintem egy kicsit problémás ebből a szempontból.

2016. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
Nekem is írt... egyszer. Válaszoltam neki szépen nyugodtan, majd hozzátettem, kíváncsi vagyok, mikor fog eltűnni, erre azóta nem írt semmit. Bár annyira nem hiányolom... Nem lehet, hogy bannolták?
2016. okt. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
De szemét emberek vannak itt,hogy csak ítélkezni tudnak.Tipikus birkaszellem
2016. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 A kérdező kommentje:

#41

A származásom miatt ártatlanul elítélsz, és sok van a magadfajtából.

Legyek rasszista én is?

Ez egy ördögi kör, nem megoldás.

2016. okt. 20. 04:21
 70/75 Ay carramba! ***** válasza:
Igen. Az emberiség nem a gyűlölet, és a megkülönböztetés útján jutott el oda, ahol most van. Tehát a kultúrából, használandó kézzel nem rendelkezik.
2016. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!