Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem sok itt a...

Csak szerintem sok itt a nagyon buta és értetlenkedő ember?

Figyelt kérdés
Néha ledöbbenek mennyi buta ember irkál ezen az oldalon, arról nem is beszélve hogy sok kérdezőt ok nélkül sértegetnek, nem tudják rengetegen értelmezni a kérdéseket és a válaszokat sem. Már arra jutottam sok év után hogy itt az ideje mást keresni és ide többet nem jönni. Az indokolatlan lepontozásról nem is beszélve. Igaz ismertem meg itt jó embereket, de a többi negatív dolog miatt már nem érzem magam itt jól. Van még ezzel így valaki?
2017. ápr. 12. 16:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
97%

Figyelj,nyilván sok ember ír ide.Márpedig ilyen a valós élet is,ott is mindenfélével találkozni.Engem is néha lepontoznak nullára,vagy kötekednek,mikor megkérem írjanak értelmes indokot is,valahogy nem jönnek a válaszok:)

Azért a "buta" vagy "értetlenkedő"relatív fogalom,ezt tegyük hozzá.Lehet pl.olyan is,hogy kérdező feltesz egy kérdést,témát,amit többféleképpen lehet értelmezni,reagálni rá,aztán ha nem értik rögtön,hogy mire gondol,vagy nem azt írják amit vár,akkor "lebutázza" a válaszadókat.

2017. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Fatal_3rror_ ***** válasza:
94%

A való életben is pont ugyanennyi idióta van, a különbség az, hogy élőben nem állunk le minden hülyével vitatkozni, interneten keresztül meg mindenki hallatja a "hangját" és osztja az igét.


Valahol érdekes ez, mert itt simán leáll mindenki vitatkozni a másikkal, holott a való életben lehet meg se merne szólalni, vagy csak szimplán látná hogy hülyén jön ki ha vitatkoztok.


Például mikor 14 éves kisgyerek ír ki politikai kérdést és osztja az észt mások meg próbálják megmagyarázni neki a saját igazukat :D

2017. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokan csak azért vannak itt, hogy kiengedjék a gőzt.

Jellemző ezen egyedekre a mindennapos szorongás, neurózis, stb.

Kb pszichiáterért kiált a dolog...

2017. ápr. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!