Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit éreznek az olyan kérdezők,...

Mit éreznek az olyan kérdezők, akiknek a kérdésére abszolút nem jön válasz itt az oldalon?

Figyelt kérdés

1. "A kérdésemben felvetett szituáció, téma biztos senkit sem mozgatott meg."


2. "Olyan fejtörő kérdést sikerült feltennem, hogy senki sem tudott rá épkézláb választ adni?"


3. "Na, már a GYK-n se bagózik rám senki, mostmár tényleg fogom a kardomat és beledőlök. Ez volt az utolsó mentsváram."


További variációk? Előfordult már itt valakivel, hogy egyáltalán nem jött válasz, még később sem? Mi volt a reakciótok erre, ill. hogy éreztétek magatokat? Vagy semmi különös nem történt?



2017. ápr. 23. 17:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Olyanokra nem válaszolok amelyiket egy egyszerű guglizás megoldana.
2017. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát a haverom szomorú volt, amikor nem reagáltak rá, mikor is feltette a kérdést, hogy "a szomszéd fiúnak barnás állagú éppen, és mikor jön meg neki?"


Én csak annyit tudok, hogy az esze nem fog, mert eleve okos.

2017. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hogy mit éreznek?

Hogy már a trollok is szabadságra mentek...

2017. ápr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én az általad megadott 1. lehetőségre gondolok:a téma senkit nem mozgat meg.Bár jöhet válasz akármikor, én pl. válaszoltam már több éves kérdésre is.Olyan is előfordult, hogy a kérdésíró-sok év után- reagált a válaszomra.
2017. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!