Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit ér a férfi jogsi nélkül?

Mit ér a férfi jogsi nélkül?

Figyelt kérdés

Vagy mennyit.


FÉRFI-e a férfi ha nem tud autót vezetni?

Nem olyan, mint ha töketlen lenne vagy hiányozna egy végtagja.


A nők mennyire tartják az ilyet FÉRFINEK és mennyire elvárás,hogy tudjon vezetni és mit szólnak hozzá ha nem tud?


A férfiak, hogy vélekednek az ilyen "társukról"?



2017. máj. 10. 18:09
1 2 3 4 5
 1/50 anonim válasza:
74%
Nekem az exemnek nem volt es megvoltunk nelkule. Vagy en vezettem vagy tomegkozlekedtunk. Nem gondolom, hogy parvalasztasnal ennek komoly tenyezonek kellene lennie. bar akinek 40-50 eves koraban nincs ott lehet felteszik a kerdest, hogy miert?
2017. máj. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

Felnőtt fejjel tényleg nehezebb megtanulni, mint a középiskola végén?


Mit csináljak,hogy na féljek tőle?


Rettegek az az igazság.

[link]


Már ez is felzaklat.Nem viccelek.

Nem értem,hogy tudják az embere olyan lazán venni ezt az egészet. Megyek és megcsinálom.

Mert ez olyan természetes,hogy mindenkinek sikerül.

Ja,persze...

Teljesen be vagyok szarva tőle úgy hogy még sose próbáltam.Ehhez sem volt merszem.

Igazi lúzer vagyok.Egy utolsó vesztes.

2017. máj. 10. 18:22
 3/50 anonim ***** válasza:
91%

ameddig így gondolkozol magadról, addig inkább ne is ülj autóba.. van így is elég gyökér az utakon


ez egy képesség amit meg lehet tanulni, le kell ülni megtanulni a szabályait, utána meg gyakorlatot szerezni. Igen aki akarja meg tudja tanulni. Én előre átmentem mindenből, kresszvizsgán meg max pontszámmal!

2017. máj. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
91%
ne legyél ennyire életképtelen. kérd meg valamelyik haverod hogy menjetek ki valami üres területre gyakorolni.
2017. máj. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

A kérdésre is válaszoljatok légyszíves.


Sose égetném le magam annyira a haverok előtt,hogy megkérjem őket,hogy magyarázzák el azt amit egy 15 éves már tud csak én nem. Csak azt nem tudom,hogy honnan tudják.

2017. máj. 10. 18:31
 6/50 anonim ***** válasza:
25%
Még fiatalabb koromban volt olyan pasim, akinek nem volt se kocsija, se jogsija. Az én autómmal mentünk. A kérdésedre válaszolva eléggé férfiatlannak tartom, ha egy férfi nem tud vezetni. Nem kizáró ok persze, de attól még ez nagyon furcsa. Remélem azért más téren nincsenek hiányosságaid. 38/N
2017. máj. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

Először is. Évezredekig nem volt autó, és akkor is voltak férfiak. Talán nem is az kiábrándító hogy nincs jogsid, hanem hogy félsz tőle.

Másodszor is pedig én is féltem. Az autóvezetéstől annyira nem, de a forgalomtól nagyon. Azt hittem hogyha valami apróságot elszúrok akkor baleset lesz. Kimentünk az oktatóval, rengeteg mindent elszúrtam. Ő szólt érte, hogy figyeljek oda, más nem történt. És megtapasztaltam hogy az emberek akiknek megvan a jogsi se feltétlen tartják be a szabályokat, még se történik minden alkalommal baleset. Sőt!

Én féltem a forgalomtól, de pár menet után teljesen elszállt a félelmem.

Neked is akárhány cikket elolvasol, nem fog elszállni a félelmed. Csak akkor ha beülsz, csinálod és rájössz hogy nem kell félni tőle. Az oktató meg azért van ott hogyha elszúrsz valamit akkor segít. Csak normálisat válassz, mert sok nem csinál mást csak leüvölti a fejed a pénzedért cserébe.

2017. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
Útsó vagyok. Annyival egészíteném ki hogy engem is haverom tanított meg kuplungot használni. Semmi gáz nincs ebben. Ha valamit nem tudsz, akkor nem tudod, nem gáz. Majd megtanulod.
2017. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
91%

Jogsi nélküli férfi vagyok. 41 éves, nős két gyerekkel. Én teljes értékű embernek érzem magam. Egyáltalán nem vagyok balfék és töketlen. Jól megvagyok jogsi nélkül.

Mások véleményére ebben a témában nem nagyon adok, mondhatnám azt is, hogy nem is érdekel, mert senkinek semmi köze hozzá. A többi férfitársan jogosítványa sem érdekel, mert nálam ez nem értékmérő.

A feleségem nem a jogosítványomért szeretett belém.

2017. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
79%
Nem mindenkinek valo a vezetes. Inkabb ne legyen jogsid, minthogy panikolj nekem ossze-vissza az utakon es balesetet csinalj. Szerintem aki ennyire fel tole, az inkabb ne eroltesse. Azert ezen eletek mulhatnak.
2017. máj. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!