Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit ér a férfi jogsi nélkül?

Mit ér a férfi jogsi nélkül?

Figyelt kérdés

Vagy mennyit.


FÉRFI-e a férfi ha nem tud autót vezetni?

Nem olyan, mint ha töketlen lenne vagy hiányozna egy végtagja.


A nők mennyire tartják az ilyet FÉRFINEK és mennyire elvárás,hogy tudjon vezetni és mit szólnak hozzá ha nem tud?


A férfiak, hogy vélekednek az ilyen "társukról"?



2017. máj. 10. 18:09
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

"Sose égetném le magam annyira a haverok előtt,hogy megkérjem őket,hogy magyarázzák el azt amit egy 15 éves már tud csak én nem."


Akkor a haverjaid helyett a barátaidat kérd meg.


Amúgy meg egyáltalán nem gaz, ha nincs jogsid.

2017. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem a mai világban már nőnek is, férfinak is illik legkésőbb a tanulmányai végeztével jogsit szerezni.


És ennek semmi köze a szexhez vagy a tökösséghez. Olyan ez, mint az érettségi. Nehéz nélküle boldogulni.


24/F

2017. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
100%

22:

Van jogsim, autóm is, de egyáltalán nem lenne rá szükség a boldoguláshoz, csak a szabadidőhöz jó, ha van. A legtöbb munkához szükségtelen, a jó munkahelyhez meg költözni is lehet, illetve tömegközlekedni.

2017. máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
83%
OFF: Ha van "jogsim" harcirepülőre, tankra és tengeralattjáróra akkor én vagyok az alfahím és a lábaim előtt fetrengenek a topmodellek?
2017. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
67%

23


A tanuló éveim során sokat "tömegközlekedtem" Budapesten. Eleinte én is azt hittem, hogy de jó, van havi bérletem, simán eljutok mindenhova... Aztán amikor a város másik végében volt dolgom és csak ötszöri átszállással jutottam el oda, na akkor már lefelé konyult a szájam széle...

2017. máj. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

25:

A város másik végébe autóval még nagyobb szívás eljutni, már ha a másik vége tényleg azt jelenti, hogy a belvároson keresztül. Belvárosi célpont esetén meg kimondottan kényelmes, hogy nem kell parkolóhelyet keresni, és miután leszállok, egyből mehetek oda, ahová akartam. Budapesten öntökónszúrás autóval közlekedni, a belvárosba meg abszolút nem való az autó.

2017. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
70%
A másik, hogy azt írtad, nem lehet boldogulni nélküle. Aztán most kiderül, hogy szimplán csak kényelmesebbnek találod az autózást.
2017. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
80%

Nincs jogsim, és a férjemnek sincs. Neki ráadásul nem is lehet. E.ü. oka van: vérvételen állandóan olyan a véralkohol szintje, mintha full részeg lenne. Pedig soha nem iszik 1 sörnél többet. Ha neadjisten balesetezne, rögtön ő lenne a hibás, hogy ittasan vezetett. Szóval nincs jogsi, mégis szeretem, 3 gyönyörű gyermeket is szültem neki.


Még nem éreztük fontosnak az autó létét, így nincs. Ha esetleg majd úgy gondoljuk, hogy okvetlenül kell, leteszem én azt a jogosítványt, és veszünk egy kocsit. De addig meg minek?

2017. máj. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

Van jogsim, kocsim viszont nincs, ami rosszab, hőgy nőm sincs :D


Jogsim azé van mer ingyen vót, suli fizette. Most, hogy van rendes melóm, tervben van, hogy veszek valami 4 kerekűt ;)


23F

2017. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
93%
Pont annyira lesz*rom, mint ha mondjuk nem tud úszni. Ha nem tud vezetni, majd vezetek én, bár én meg utálok vezetni, szóval általában marad a tömegközlekedés. Az egyetlen dolog, amit furcsának tartok, az az, ha valaki nem tud biciklizni...
2017. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!